Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Морепродукти - кристь і шкода

Морепродукти - кристь і шкода
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Морепродукти - кристь і шкода

Тривалість життя японських жителів перевершує даний показник інших народностей, що населяють нашу планету. У щоденному раціоні японців постійно у великих кількостях присутні морепродукти, що дозволяє їм підтримувати відмінну фізичну форму і доживати до глибокої старості.

Продукти з морських мешканців дуже корисні для здоров'я людини. У морепродуктах дуже високий вміст білка, а калорійність його менше, ніж у звичайному м'ясі. Рибний білок засвоюється організмом людини легко, завдяки цьому продукцію моря можна вживати більше і частіше без ризику «наростити» зайві кілограми.

Вживання морепродуктів, дозволяє наситити організм корисними мікроелементами і мінералами. У крабах багато заліза і фосфору, в кальмарах калію, в морських молюсках велику кількість міді, нікелю і кобальту. У морських стравах великий вміст йоду так необхідного для підвищення імунітету, поліненасичених кислот.

При очевидній користі, морепродукти здатні принести здоров'ю людини чималу шкоду, тому не варто нехтувати основними правилами їх вживання.

- Частина морської риби, особливо хижої, містять у своєму м'ясі ртуть. У молюсках та інших представниках моря можуть бути солі важких металів, вельми шкідливих для людини. Кальмари, мідії та креветки нерідко відрізняються підвищеним вмістом миш'яку. Їх вживання здатне призвести до сильного отруєння.
- Є люди чутливі до вживання морських продуктів, у них нерідко виявляється алергічна реакція, при якій може з'явитися почервоніння шкіри, свербіж і висип. Найбільш важкі випадки можуть закінчитися набряком гортані, головними болями і навіть втратою свідомості.
- Присутність в морепродуктах паразитів - стоїть у ряду найбільш серйозних проблем для людини - при неправильній обробці продуктів з моря паразити здатні проникнути в організм і спровокувати серйозні ускладнення.


 

You have no rights to post comments