Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Чому італійців називають макаронниками?

Чому італійців називають макаронниками?
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Чому італійців називають макаронниками?

Макарони - улюблене національне блюдо в Італії. Їх не просто люблять, їх обожнюють. У раціоні харчування паста (італійці так називають макарони) займає головне місце у жителів цієї прекрасної південної країни. У перекладі з італійської мови паста - «тісто». У світі відомо близько двохсот видів макаронних виробів.

Без макаронів в Італії немислимо уявити будній або святковий стіл, обіди в простих кафе або шикарних ресторанах. Раніше їх виготовляли тільки вручну. Пізніше були винайдені верстати, цілі автоматичні лінії по їх виробництву. У той далекий час, коли люди винайшли макарони, ще не було знарядь для їх вживання, простіше кажучи, виделок. Тому ці смужки нарізаного тесту їли руками. Прості люди робили це з превеликим задоволенням і в будь-якому зручному для них місці. Представники знатного товариства не могли дозволити собі їсти руками, та ще на людях. З цієї причини на урочистостях або званих обідах на столах знаті макаронів і страв з них не було. З винаходом вилки макарони з'явилися на столах італійців незалежно від статусу чи майнового стану. Паста почала рух по всьому світу.

В Італії навіть кожна дитина розбирається в різноманітті макаронних виробів і страв з них. У світі, як правило, знають три види: коротка, довга або паста з наповненням. У Росії крім макаронів є назви - локшина, ріжки, вермішель і т.д.

До речі італійці називають макаронами тільки трубчасті вироби з тіста. Коли і де з'явилися перші макарони суперечки йдуть у всьому світі. В Італії існує красива легенда про те, як невідомий кардинал, вперше попробовавший тонкі смужки тіста, вигукнув: «О, макарони!». Російською мовою це звучить: «О, як мило!».

Ось відповідь на запитання, чому італійців називають макаронниками. До речі, за таким же принципом французів багато хто називає жабниками.


 

You have no rights to post comments