Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Коли яйця в якості їжі стали вживатися людиною?

Коли яйця в якості їжі стали вживатися людиною?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Коли яйця в якості їжі стали вживатися людиною?

Напевно, якщо б людині в сьогоднішній час довелося з яких-небудь причин опинитися на безлюдному острові або в непролазних джунглях, то при великому бажанні не померти з голоду, він би не перебирав в їжі, а з'їдав би все, що тільки можна. Практично в такому ж стані і знаходилися стародавні люди, коли вперше їм довелося спробувати пташині яйця. Конкретний час такої події неможливо визначити, але факт залишається фактом.

Курка, наприклад, з'явилася ще з доісторичних часів і ясна річ, що несла яйця, які були використані людиною в якості їжі. Вважається, що цей птах була вперше знайдена в індійських джунглях. Потім її описували історичні літописці, але це вже був час, коли вона вже активно почала своє поширення по всьому світу.

Китайці стали розводити курей ще 3500 років тому. А римські воїни під час нападу на Північ побачили цих птахів і в Німеччині, і в Англії і в Галлії. А в 1493 році після другої подорожі Христофора Колумба кури з'явилися на Заході.

В основному людство вживає курячі яйця. Але деякі нації воліють розводити качок і вживати в їжу качині яйця. До речі, качки можуть нести набагато більше яєць, ніж кури. Хоча це вважається феноменом.

Статистка говорить, що, то кількість курей, яке є сьогодні на Землі, може дати кожному жителю планети два яйця на тиждень.

Склад яйця відомий усім: шкаралупа - верхня частина, потім середня - білок і внутрішня - жовток. Шкаралупа становить майже десять відсотків від ваги цього продукту, білкова частина - близько 58 відсотків, причому більша частина його - це вода (87%), а інша - протеїн. Склад жовткової частини: половина - це вода, білок - 17 відсотків, жири - 32, а вагова частка - тридцять два відсотки самого яйця.

Цей продукт досить висококалорійний і якісний, тому що в його складі є вітаміни, мінерали та амінокислоти.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить