Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як пончик підкорив Америку?

Як пончик підкорив Америку?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як пончик підкорив Америку?

Традиційний російський пончик, судячи по фільмах про американських поліцейських, це найпопулярніша їжа в США. Жоден голлівудський фільм не обходиться без кадрів, коли ранок у поліцейській дільниці починається з поїдання глазурованих пончиків. Створюється враження, що поліція не може розкрити жодного злочини, не з'ївши на сніданок пончики з кавою.

Пончики бувають самих різних видів - від посипаних цукровою пудрою до покритих солодкої кольоровою глазур'ю або шоколадом. Основа пончика - дріжджове тісто, обсмажене у великій кількості олії. В Америці російські пончики називають donuts. Купити їх можна в будь-якому супермаркеті або спеціальному магазині.

Пончики в Америці «прижилися», завдяки Біллу Розенбергу, що у 1948 році в штаті Массачусетс відкрив своє кафе, зробивши ставку на приготування пухких булочок округлої форми.

Існує версія, що пончики в Америку «завезли» переселенці, тому що в тій чи іншій формі donuts присутній у кухнях різних народів. За однією з найпоширеніших версій, саме голландцям американці зобов'язані знайомству з солодким десертом. На користь цієї версії говорить факт, що пончики тривалий час носили назва не «donuts», а «oliekoek», що в перекладі з голландського «масляне тістечко» або «солодка випічка, приготовлена ​​в жиру».

Деякі вчені, серед яких антрополог Пол Р. Маллінз, наводять свою версію «походження» пончика. Вивчаючи кулінарне розмаїття США, він зауважує, що перша згадка про пампушках в кулінарній книзі датується серединою 19 століття. Сама книга була англійською, проте містила додатки з американськими рецептами, серед яких був рецепт приготування пончика із звичним нам сьогодні зображенням. Можна сказати, що солодкий глазурований десерт вже тоді сприймався, як національне блюдо.

Варто відзначити, що перші «прабатьки» пончиків виглядали зовсім не так, якими звикли бачити їх ми сьогодні - вони були без дірки. Ідея зробити дірку в пончике прийшла в голову Гансону Грегорі, який навіть запатентував свою ідею. Це нововведення було вимушеним заходом, тому що при смаженні серцевина пончика практично завжди залишалася сирою. В один прекрасний день Хансон, роблячи заготовки для пончиків, проробив у їх середині дірку за допомогою жерстяної перечнеци округлої форми, навчивши цього нескладного трюку свою матір. Так вийшла форма пончика, знайома нам з дитинства.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить