Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Роман з кальвадосом

Роман з кальвадосом
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Роман з кальвадосом

Кальвадос, хоча і має свою славу, однак його смакові якості залишають бажати кращого. Незважаючи на свою приналежність до «благородних» напоям, він як був самогоном, так ним і залишався, поки не отримав офіційного визнання. Що стосується Франції, де він і виробляється, то для офіційного визнання необхідний законодавчий документ, який закріпить назва напою, технологію його виготовлення і все інше, що потрібно в таких випадках.

Як елітний алкоголь, кальвадос став відомий після другої світової війни. У 1942 році у Франції, коли там господарювали нацисти, кальвадос придбав законний статус. Однак, незважаючи на це, кальвадос ще було потрібно вийти на ринок виноробної продукції, щоб закріпитися там, в якості визнаного елітного напою. Нормандські винороби, що не докладали до цього жодних зусиль, їм просто пощастило, що саме кальвадос сподобався знаменитому письменникові Еріху Марії Ремаркові.

Невідомо як би сприймався кальвадос, якби не роман «Тріумфальна арка», де яблучна горілка, кальвадос, згадується досить часто. Вважається, що роман писався з самого автора і його коханої жінки - Марлен Дітріх. У той час письменник уже був знаменитим, його книги розходилися сотнями тисяч тиражів, тому увага, не менш відомої Марлен Дітріх, було виправдано. Обидва знамениті, про них постійно писалося у світській хроніці, і пропонувати Марлен кальвадос замість шампанського або дорогого вина Ремарк міг тільки в цілях екзотичного напою.

Ремарк був ветераном першої світової війни і з кальвадосом був знайомий вже давно. У ту пору кальвадос був в пайку французької армії, оскільки був дешевшим напоєм, в порівнянні з бренді, а оскільки на будь-якій війні міцні напої завжди цінувалися як своєрідна валюта, то і кальвадос придбав популярність далеко за межами Нормандії, своєї батьківщини. Але і в наш час до Кальвадос відносяться далеко не так, як до визнаних аристократичним напоям. Не існує жорстких рамок його вживання. Його можуть вживати як аперитив, часто змішуючи горілку з яблучним соком, і називаючи цю суміш «Помм». А нормандці і зовсім п'ють цей напій протягом всієї трапези, і називається це «нормандської ямкою».


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить