Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Що таке «гірке вино»?

Що таке «гірке вино»?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Що таке «гірке вино»?

Вермут - гірке вино. Народилося в Греції, хрестилася в Німеччині, розмножилося в Італії, а як з ним поводитися розкажуть в Америці. Два століття вермут був самим прославленим напоєм - це було його «золотий час».

Кажуть, що саме в 17-19 століттях італійські винороби змогли відновити старовинний рецепт полинового вина, яке вживали ще в Стародавній Греції, і це в деякій мірі є правдою. Історія дама мінлива, іноді вона перетворює самі некрасиві історії в романтичні легенди, що трапилося і з вермутом. Справжні гурмани й знавці виноробства не підтримують загальну ейфорію щодо походження вермуту.

А історія з вермутом почалася тоді, коли в Європі був розквіт економіки і як гриби після дощу почали з'являтися багаті вискочки, яким не терпілося досягти висоти аристократії, хоча б у споживанні хорошого вина. Попит на таку продукцію випереджав її виробництво. Винороби не встигали поставляти на ринок даний якісне вино, і тут-то почали проявлятися таланти дрібних виробників. Вони різними способами стали просувати свою просту продукцію, в тому числі ароматизуючи вина і створюючи їм захоплюючі історії.

В якості легенди часто пропонувалася історія давнього походження того чи іншого виду вина. А оскільки міжнародний ринок вина був уже захоплений французами, німцями та іспанцями, то італійцям не залишилося нічого, окрім як продавати своє всередині своєї країни. У цей час у Німеччині різко виріс попит на вино, якого вже не вистачало. Незважаючи на те, що звичайні італійські вина не користувалися увагою, німці стали купувати ароматизовані вина. Перша партія «полинового вина» потрапила до Баварії на початку сімнадцятого століття за допомогою італійця Алессіо з П'ємонту, який доставив Wermut Wein. Саме таку назву отримав старовинний напій стародавніх греків в устах виверткого італійця, і під цим ім'ям став популярний у всьому світі. А істина полягає в тому, що італійці не винаходили вино, рецепт його виготовлення дісталося італійцям разом з культурною спадщиною греків, у вигляді міфів і філософії. Згідно з легендою полинове вино або по грецьки «афінтітес» винайшов Гіппократ. Він в 460 році до нашої ери додумався додавати в солодке вино цілющі рослини, внаслідок чого виходив більш приємний і, головне, корисний напій. Його використовували як антисептик і для лікування хвороб шлунка.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить