Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Що ми знаємо про Російське шампанське?

Що ми знаємо про Російське шампанське?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Що ми знаємо про Російське шампанське?

Перше ігристе вино зробили в козачих станицях Росії Цимлянськой і Кумшатской в ​​середині сімнадцятого століття. Вино виготовили за своїм рецептом, який не мав жодного відношення до французьким рецептом шампанського вина. Офіційно в історії російське шампанське зареєстровано в 1799 році, в той час коли Росією правив імператор Павло I. У маєтку академіка Палласа, яке знаходилося в Криму в цей час почали виробляти перші дослідні партії шампанського вина.

Велика заслуга у виробництві російського шампанського належить князю Л.С.Голіцина, який вважав, що вітчизняне шампанське здатне не просто стати конкурентом французькому, а й повністю витіснити його з російського ринку. У 1900 році в Парижі проводилася Всесвітня промислова виставка, де від Росії було представлено шампанське вино. Природно, що нагороди за таке вино у Франції очікувати не доводилося, і в цьому були впевнені багато. Але князь Голіцин був твердо впевнений у тому, що російське шампанське повинне завоювати нагороду на цій виставці, хоча всі знали, що це буде французька фірма. Не знали тільки, яка саме фірма отримає ювілейну нагороду «Гран-Прі».

Нікого не здивувало, що під фольгою, в яку була загорнута пляшка з вином, що завоювала одночасно і Гран-Прі і велику Золоту медаль, що стало сенсацією за всю історію конкурсів шампанського, виявилася французька пляшка. Всі в залі вітали це відкриття бурхливими оплесками, але всіх очікував сильний шок. Справа в тому, що коли перевернули пляшку, щоб дізнатися назву фірми випустила це шампанське і завоювала всі призи виставки, під захисною наклейкою виявився напис «Новий світ». Саме так називався завод з випуску шампанських вин князя Голіцина. Як виявилося, російське шампанське було визнано найкращим в світі. Збулася давня мрія князя і його багаторічні праці увінчалися перемогою.

Гран-Прі відправився до Росії разом з князем Голіциним і з тих пір на пляшках з ігристим вином, виробленим в Росії, з'явився напис «Русское шампанське», що було цілком законно. Після революції 1917 року вино стало носити назву «Радянське шампанське». А знамените на весь світ Голіцинське шампанське закінчилося останньою партією, розлитої в 1905 році.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить