Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Де винайшли шампанське?

Де винайшли шампанське?
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Де винайшли шампанське?

Багато пробували на смак шампанське. Практично для кожного воно символізує якесь життєве подія, що супроводжується радістю, великою урочистістю, аристократизмом, часом таємних побачень, любовних зустрічей. Під час спуску на воду і відправлення кораблів в плавання по океану і морів прийнято розбивати пляшку з шампанським об борт судна. Люди звикли зустрічати Новий рік з пінливим напоєм - шампанським!

Саме слово «шампанське» ввело в замішання росіян. Ні для кого не секрет, що насправді шампанське прямо пов'язане з Францією. І хоча про цей факт відомо майже всім, залишаються деякі неправильні пізнання, пов'язані зі словом «шампанське». Тому давайте внесемо деяку ясність у це питання.

Не секрет, що держава Францію вважаю батьківщиною ігристих вин. Є інформація, яка переконливо оповідає про цікаву легенду про ченця Переньон. Відомо, що саме французькі жителі витончено вміють продавати дуже дорогі вина. Вони усвідомили, що для кожного найменування вина, відмінно створена легенда допомагає вміло його продати. Згідно саме легендою, той чернець був сліпий, але нюх у нього було відмінне. Ось у Франції визнали, що цей чернець першим винайшов таке ігристе вино. Але ще Стародавній Рим славився великим споживанням ігристих вин. Такі великі поети, як Шота Руставелі, Гомер, Омар Хайям, Вергілій та інші, у своїх творчих поемах оповідають про ці пінисті напої.

У Росії на Дону поселенці з Греції виробляли ігристі вина і навчили цьому ремеслу росіян. На початку XVI століття в південній частині Франції в провінції Ліму активно займалися виробництвом ігристих вин. Провінція Шампані трохи відстала з цього питання, тут стали виробляти цей напій тільки в XVIII столітті. Про факт виготовлення шампанських вин в 1722 році Жан Годіно, який проживав у Реймсі, розповів у своєму шедеврі про те, що французи просто «збожеволіли» на ігристих винах. Він зазначив, що майже 20 років виробники таких вин роблять все можливе, щоб їхній товар був витонченішими і шипуче інших.


 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить