Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Що потрібно з'їсти, щоб думати було легше

Що потрібно з'їсти, щоб думати було легше
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Що потрібно з'їсти, щоб думати було легше

Відомий у світі науки журнал Psychology Today опублікував нарис про продукти харчування, завдяки яким, збільшуються розумові здібності. Так вченими був зроблений висновок, що продукти, корисні для поліпшення роботи серця, добре впливають і на роботу мозку. Примітно, але практично всю цю корисну їжу, ми можемо побачити, на своїх святкових столах.

* Дослідження показали, що найбільший вплив на наш розум, надає журавлина, оскільки саме в ній присутній найбільше число антиоксидантів, які відмінно взаємодіють з радикалами кисню, що знаходяться у вільному стані, що надають згубний вплив на серцево-судинну систему, пам'ять і весь організм в цілому. Досліди, проведені на щурах, виявили, що приписане їм дієта, в основі якої лежала журавлина, призвела до помітного поліпшення пам'яті і опорно-рухового апарату тварин, що у похилому віці.
* Іншими корисними продуктами виявилися капуста і буряк, тому що містяться в них речовини добре розщеплюють ферменти, які сприяють виникненню хвороби Альцгеймера, а також знижують когнітивну функцію.
* Крім цього величезною користю володіють жирні сорти риб, а саме лосось, форель, сьомга, сардини і навіть оселедець, вони містять у собі такі жирні кислоти, які здатні руйнувати шкідливі ферменти. У ході досліджень, було з'ясовано, що вживання такої риби всього лише один раз на тиждень, здатне істотно знизити ризик розвитку хвороби Альцгеймера.
* Хочеться також відзначити корисні властивості шпинату. Вченими встановлено, що ця зелень, також здатна уповільнити появу неврологічних проблем, часто супроводжують процеси старіння організму, і що роблять великий вплив на розумові здібності.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить