Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Їжа корисна для тієї частини тіла, на яку схожа

Їжа корисна для тієї частини тіла, на яку схожа
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Їжа корисна для тієї частини тіла, на яку схожа

Фразу «Ти-то, що ти їси» напевно чули багато хто. І це знаходить своє підтвердження в зовнішньому вигляді продуктів, що вживаються людиною. Виявлено близько десяти продуктів, сильно схожих на частини людського організму, на які ці продукти роблять позитивний вплив.

- Якщо нарізати моркву злегка навскіс, то можна побачити, що внутрішня частина морквини схожа на райдужки людського ока. Всім відомо корисні властивості моркви для зору. Каротин, що міститься в моркві здатний відновлювати зір в літньому віці.
- Серцевина волоського горіха нагадує складки головного мозку, а споживання волоських горіхів корисно для роботи мозку, оскільки містять велику кількість поліненасичених кислот Омега -3.
- Стебла селери зовнішнім виглядом нагадують кістки, і дійсно, підвищений вмісту кремнію в селері благотворно впливає на кісткову тканину.
- Авокадо - цей плід схожий на жіночу матку, а його вживання сприяє збереженню репродуктивності жінки на тривалий термін, тому що містить у своєму складі достатньо багато фолієвої кислоти, яка допомагає вберегтися від виникнення дисплазії шийки матки.
- Молюски схожі на чоловічу статеву залозу і їх вживання надають позитивну дію на чоловічий потенціал, оскільки містять цинк та фолієву кислоту, поліпшують якість сперми.
- Грейпфрут і лимон нагадують своїм виглядом жіночі груди. Вчені знайшли в грейпфруті «лімоноіди», які попереджають розвиток раку грудей.
- Томати на розрізі схожі на серце, тим що мають камери з насінням, що нагадують порожнини серця. Що міститься в помідорах лікопін надає позитивну дію на серцевий м'яз, зменшуючи ризик виникнення серцевих захворювань, а при вживанні помідор з оливковою або іншим рослинним маслом цей ефект буде у багато разів більше.
- Корінь імбиру нагадує шлунок і його вживання благотворно позначається на роботі шлунка.
- Червоне вино схоже на кров. Воно містить оксиданти і поліфенол, що надає позитивну дію на зниження холестерину, розріджує кров, що перешкоджає виникненню тромбів.


 

You have no rights to post comments