Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Чому печиво називається «Ювілейне»?

Чому печиво називається «Ювілейне»?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Чому печиво називається «Ювілейне»?

Знаменита в радянський час кондитерська фабрика «Більшовик» веде свої історію з 1885 року, коли французька чета Сіу вирішила відкрити в Москві на Тверській вулиці магазин, при якому була організована невелика майстерня з виготовлення кондитерських виробів. Здібності Сіу в галузі підприємництва дозволили в короткі терміни розширити справу, і перед підприємцем постало питання про будівництво великої кондитерської фабрики, що він і зробив.

Для зведення будівлі був запрошений французький архітектор Діо, і 1 жовтня 1884 перед здивованими поглядами москвичів постало красива будівля, де фасад витончених форм був прикрашений першими електричними лампочками. Крім того, що сама будівля привертало увагу не тільки москвичів, але і всіх гостей міста, його технічне обладнання вражало уяву всіх знавців подібного бізнесу. Кондитерська фабрика була оснащена на той момент самим новітнім обладнанням, потужність якого перевищувала 500 кінських сил, а обладнання становили численні газогенератори і парові машини, а також двигуни, які вже працювали на нафті.

В кінці 19 століття торговий дім «А.Сіу і К» мав славу найбільшим в Росії і постачав свою продукцію в багато міст Європи, маючи свій транспорт. А беручи участь, в нижегородських ярмарках, торговий дім мав можливість поставляти свою продукцію в Китай і Персію.

У 1913 році торговий дім «А.Сіу і К» удостоївся звання «Постачальник двору його імператорської величності» і в тому ж році на фабриці було випущено печиво «Ювілейне», приурочене до ювілею 300-річчя дому Романових. Після революції 1917 року, фабрика була націоналізована і отримала назву «Більшовик», але вироблене нею печиво «Ювілейне» і до сьогоднішнього дня залишається в числі найбільш затребуваних продуктів.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить