Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Хто перший продав плитку шоколаду?

Хто перший продав плитку шоколаду?
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Хто перший продав плитку шоколаду?

Європа дізналася какао в 1502 році, в якості дару, піднесеного королю Іспанії. Але тільки через 20 років хтось на ім'я А.Кортес зрозумів, що воно може допомогти розбагатіти. Тоді він, привізши цукровий очерет, починає виробляти солодкий какао-напій, рецепт приготування якого довго не оприлюднює.

З часом, стали виробляти і рідкий шоколад. Через 100 років, завдяки одному жителю Флоренції, напій набув поширення спочатку в Італії, а потім отримав своє поширення у Франції. Заповзятливі французи стали вирощувати какао боби на Мартініці, перший його врожай Європа отримала в 1679 р. У цей же час, великим виробником какао стає Венесуела, яка експортує боби в Європу. Приблизно в ці ж роки, какао приходить до Англії, де в 1657 році в Лондоні, відкрився перший «Будинок шоколаду». А в Німеччині, напій продавали в аптеках, як тонізуючий засіб.

XIX століття ознаменоване появою в Європі численних фірм з виробництва шоколаду. Технологія виробництва була недосконала, і напій, незважаючи на свою популярність, був важким і вельми нелегкотравним. Ще наприкінці XVIII століття виникають перші вишукування про те, що для поліпшення напою з нього необхідно видалити міститься в ньому масла. А вже в першій половині XIX століття, був зареєстрований патент на виробництво порошку з какао, знежиреного, якщо можна так сказати на цілу третину. Завдяки цьому відкриттю, стало можливо і виробництво твердого шоколаду. Це трапилося в 1847 році. А наступного року, відома донині компанія "Кедбері" вперше виставляє зразки плиткового шоколаду на спеціалізованій виставці. Вишукування в цій області завершилися тільки в 1876 році, зі створенням рецептури молочного шоколаду використовуваної досі.


 

You have no rights to post comments