Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Який їстівний плід здатний залишити опіки на ваших руках?

Який їстівний плід здатний залишити опіки на ваших руках?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Який їстівний плід здатний залишити опіки на ваших руках?

Більшість людей знають і вважають за краще вживати кешью. Це високе (до п'ятнадцяти метрів) і вічнозелене дерево, яке любить тепло, має потовщений ствол і розлогі гілки. Є таке дерево, яке росте в Анголі і вік його 50 років, а висота сягнула тридцяти метрів. У рік воно дає врожай до шістдесяти кілограм горіхів. Кешью вважають рослиною безвідходним: усі його складові використовуються людиною в різних цілях. Для отримання ліків вживають кору і листя, у промисловості - горіхова шкаралупа, самі горіхи і яблука кешью - в гастрономії.

Самі плоди кешью - це дві взаємопов'язаних частини: сам горіх і яблуко кешью, яке нагадує грушу (за формою). Але насправді - це збільшена квітконіжка по довжині до десяти сантиметрів і діаметром близько п'яти сантиметрів, з різним кольором: помаранчевим, червоним, жовтим. Сам плід соковитий, м'ясистий, на смак - кисло-солодкий. Горіх знаходиться на самій верхівці цього яблука, причому у твердій шкаралупі. Сам горіх кеш'ю в процесі дозрівання стає коричневого кольору.

Російським, бажаючим спробувати яблуко кешью, відкривається така можливість тільки на місці його виростання, оскільки цей делікатес є швидкопсувним продуктом і непридатним до транспортування. Тому, щоб будь-якому охочому випити свіжий сік з цього плоду, треба побувати в тому місці, де росте дерево кеш'ю. Це може бути Індія, де врожай цих яблук сягає близько двадцяти п'яти тонн. З цих плодів, крім соку, роблять компоти, желе, джеми і навіть спиртні напої.

Яблука кешью вживають у їжу в свіжому вигляді, не побоюючись. Але горіхи кешью - це інше питання. Коли ми бачимо у продажу горіхи, які в основному продають в шкаралупі, що не ставимо собі питання, чому тільки кешью завжди перед нами без шкаралупи. Виявляється, що простір, який є між оболонкою і шкаралупою, заповнює сильно роз'їдаюче речовину «кардол». У разі потрапляння його на шкіру, вона піддається справжніми опіками. Перед тим, як продавати кешью, їх скрупульозно очищають від шкаралупи, дотримуючись крайню обережність. При ретельній термічній обробці важливо, щоб масло повністю випарувалося, інакше навіть його маленька крапелька може призвести до отруєння. Це дуже складний і небезпечний процес, він вимагає уважності з боку працівників, які очищають горіхи. Адже це робиться вручну. Якщо вам випаде можливість в тропіках почистити кешью, пам'ятайте про обережність! Але це масло, незважаючи на його отруйна властивість, чудово застосовують у промислових і медичних цілях.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить