Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Чим корисні макарони?

Чим корисні макарони?
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Чим корисні макарони?

Макарони, ріжки, вермішель міцно зайняли свої позиції в раціоні будь-якої людини. Це пояснюється тим, що їх просто і легко приготувати, вони чудово зберігаються на протязі тривалого часу, не втрачаючи своїх якостей, мало коштують, добре насичують організм, і є відмінним гарніром в багатьох стравах.

На противагу тому, що нібито макарони сприяють набору зайвої ваги, можна сказати, що це не відноситься до макаронів, виготовленим з твердих сортів пшениці. Навіть дієтологи радять включати макарони в свій раціон, оскільки в них міститься чимало корисних речовин, таких як рослинний білок, який доставляє організму амінокислоту - триптофан. А він у свою чергу сприяє утворенню такого гормону, як серотонін, який доставляє нам радість і гарний настрій. Крім цього макарони містять безліч вітамінів групи В і Е, а також значна кількість калію, заліза і марганцю.

Самі по собі макарони не надто калорійні, і в той же час ситні. Всього 330 ккал міститься в 100 грамах макаронів, виготовлених із застосуванням твердих сортів пшениці. Однак, додаючи майонез і вершкове масло, ми самі додаємо зайві калорії. З кожним додаванням до макаронів ми збільшуємо суму калорій на 100 одиниць.

Макарони твердих сортів у продажу ніколи не продаються на вагу, звичайно виробник упаковує їх в пачки, із зворотного боку яких повідомляється для покупця вся інформація по продукту. Такі макарони мають світло-жовтий колір, виготовляють їх тільки з борошна і води. Зустрічаються кольорові макарони, але колір їм додають тільки натуральні барвники. Наприклад, чорнилом каракатиці роблять макарони темного, практично, чорного кольору, помаранчевий відтінок досягається додаванням каротину, інші кольори виходять при добавці різних трав. Зовнішній вигляд макаронів з твердих сортів пшениці зорово відрізняється від інших сортів в кращу сторону.

Купуючи макарони хороших сортів, ви ніколи не наберете зайву вагу, вони тільки принесуть користь для організму.


 

You have no rights to post comments