Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Що таке «кошерна їжа»?

Що таке «кошерна їжа»?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Що таке «кошерна їжа»?

Існують єврейські закони про прийом їжі. «Кашрут» означає, що їжа годиться до вживання. Кошерна їжа повинна повністю відповідати умовам кашрута, які описані в П'ятикнижжі Мойсея (Старий Завіт Біблії). Але докладніше про це можна прочитати в книгах для рабинів (Тора, Каро та ін.)

Основні умови кашрута.

- Для їжі можна використовувати виключно жуйних чотириногих тварин, і у яких є розділені копита. Наприклад, свиню рабини вважають брудною твариною. Можна харчуватися рибою, яка покрита лускою. А ось ракоподібні і малюсков - ні в якому разі. У Біблії визначено імена птахів, яких не можна вживати в їжу. Яйця і молоко, а також ікра некошерних живих організмів забороняється вживати євреям в їжу.
- Крім всього цього, встановлено конкретні правила з приготування і прийому їжі. Тварин потрібно вбивати спеціальним інструментом. Це справжній ритуал, в якому беруть пряму участь (здійснюють його) «різники», яких навчають правильно вбивати таких тварин. М'ясо не повинно бути з кров'ю. Для цього воно ретельно мочиться, потім його перемішують сіллю, а перед вживанням - гарненько миють.
- Ще один момент. Молочні та м'ясні продукти вживаються поотдельності. Навіть частинка цих продуктів не повинна змішуватися, а посуд для готування повинна бути роздільна. Свято Великодня євреям не дозволяє їсти продукти бродіння.

Створений «рада з кашруту» призначає тих людей, які займаються забоєм тварин, так званих, різників. Це рада займається суворим контролем за роботою цих м'ясних «фахівців». Без нього не можна отримати ліцензію тим магазинам, які збувають цю кошерну продукцію. Так само вони ретельно спостерігають за продажем м'ясної продукції.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить