Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як вибрати якісну рибу?

Як вибрати якісну рибу?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як вибрати якісну рибу?

Риба в раціоні харчування будь-якої людини має бути присутня незмінно хоча б один раз на тиждень. Рибні продукти дуже корисні, оскільки містять багато корисних речовин, необхідних для нормальної роботи організму. При виборі рибної продукції потрібно вміти вибрати саме ту, яка принесе максимальну користь. Нікому не варто доводити, що свіжа риба набагато корисніше замороженої, оскільки це і так загальновідома істина.

Вибираючи свіжу рибу, звертайте увагу на запах і її очі, вони повинні бути яскравими і опуклими, зябра яскраво-червоного відтінку. Подпорченная риба, яка довго пролежала без холодильника, відрізняється тим, що зябра мають темний, неяскравий колір. Луска свіжої риби блискуча, рівна без будь-яких вм'ятин або плям.

Здійснюючи обхід супермаркету нерідко можна знайти «нібито» свіжу рибу, розташовану на крижаній підкладці. Але поспішати з її покупкою не варто. Трохи далі в рибних відділах можна знайти таку ж рибу, але в замороженому стані, зате ціна буде значно нижчою. А оброблена риба, що набуває вигляд філе найчастіше хитра уловка магазину, щоб підвищити прибуток і швидше продати залежаний товар. Свіже філе відрізняється від філе замороженої риби. Для свіжого характерна наявність блискучого і пружного м'яса, до того ж свіже філе не повинно віддавати своєрідним душком, який обов'язково присутній у несвіжого. Не рекомендовано набувати мариновану рибу, вміщену в термоупаковки. Це набагато дорожче, а смакові якості такого продукту можуть не виправдати витрачених на нього грошей. Правильна Маринівка риби припускає знаходження її в маринаді не більше 15 хвилин, і то лише для того, щоб підкреслити природні смакові якості, використовуючи певні приправи. А продавці попросту маринують залежалу рибу з метою збути її будь-якими шляхами, а рясно присмачена оцтом, цибулею та іншими приправами рибка повинна залучити своїм виглядом недосвідченого покупця.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить