Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Чому торт назвали «Наполеон»?

Чому торт назвали «Наполеон»?
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Чому торт назвали «Наполеон»?

У зв'язку з двохсотлітньої річницею Бородінської битви, часто виникають питання стосуються того часу. Крім глобальних історичних подій 1812 року, деякі люди цікавляться простими питаннями, пов'язаними з тими подіями. Так виникло питання, чому торт «Наполеон» отримав таку назву, і яким чином це пов'язано з тим Наполеоном, що командував французькими військами у війні 1812 року.

Смачний торт, або тістечка, зроблені з листкового тіста з заварним кремом, завжди користувалися заслуженим увагою любителів солодкого. Уміння зробити торт Наполеон вважалося великим плюсом кулінарних здібностей будь-якої жінки. Але не тільки в Росії люблять і цінують це кулінарний винахід. Аналогічні тістечка подають на десерт в Англії, Франції, Угорщини та Бельгії. Що стосується назви цього кулінарного шедевра, то існує досить багато гіпотез і версій, звідки відбулося його назву.

- Перша, і більше правдоподібна версія полягає в тому, що в 1912 році в Росії широко відзначали перемогу російських військ над французами у війні 1812 року. Саме тоді вперше на святах з'явилося тістечко з листкового тіста з заварним кремом, зроблене у вигляді трикутника, що асоціювалося з французькими капелюхами треуголкою. Саме за таку схожість і отримало тістечко назву «Наполеон».
- Але за іншою версією і рецепт тістечка, і назву придумали у Франції. Кажуть, що одного разу Жозефіна - дружина Наполеона, виявила свого чоловіка, мило розмовляє з однією з її фрейлін. Жозефіна зажадала від Наполеона пояснення того, що відбувається, і він їй сказав, що пояснював фрейліною придуманий ним рецепт нового тістечка. І йому насправді довелося придумати рецепт і веліти своєму кухареві приготувати за цим рецептом тістечко, яке вийшло напрочуд смачним і набуло знамените назву.
- Ще одна версія походження торта під назвою «Наполеон» говорить про те, що цей десерт винайшли в італійському містечку Неаполь. На італійській мові назва цього десерту писалося Napolitano, але згодом назву втратило первинне звучання і поступово перетворилося на «Наполеон».

Нікому невідомо яка версія має право на життя, як справжня, але смак виробу від цього не змінюється. Торт «Наполеон» завжди дарує радість і задоволення всім, хто його пробує.


 

You have no rights to post comments