Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як заварити пов'язаний чай?

Як заварити пов'язаний чай?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як заварити пов'язаний чай?

Спочатку розберемося, що таке пов'язаний чай. Може бути, ви звертали увагу, що деякі сорти чаю продають не на вагу, а поштучно? Це і є пов'язаний чай, і суть його полягає в тому, що при зборі чаю майстрині з тонких довгих пелюстків формують різні фігурки у вигляді сердечок, барилець, кульок. Для цього чай збирається неодмінно в сезон дощів. Тому вартість такого чаю висока, порівняно з іншими сортами.

Непривабливий в сухому вигляді, при заварці такий грудочку розпускається в дивовижну фігурку, що нагадує квітку лотоса чи щось інше. У ці сухі грудочки вкладені пелюстки квіток жасмину, хризантеми, лотоса або китайської сливи, які надають напою неповторний аромат і смак. Купуючи такий чай, поцікавтеся у продавця, на скільки заварок розрахований ваш куплений чай, тому що всі вони різні. Якийсь можна заварювати 3-4 рази, а якийсь чай придатний для одноразової заварки. Рекомендується для заварки пов'язаного чаю використовувати прозорі заварники чайники або скляні кухлі, тому що спостерігати за розпусканням чайного квітки - це теж насолоду. При цьому врахуйте, що сухий грудочку чаю перетвориться на велику фігурку, відповідно і посуд підбирайте відповідну.

Заварювання пов'язаного чаю дещо відрізняється від звичайної заварки. Для однієї порції чаю береться один стакан води. У приготовлений заварник спочатку наливають гарячу (Не крутий окріп) воду, а потім обережно опускають туди сухої грудочку чаю, зверху накривають кришкою і спостерігають, як непоказний шматочок сухих листочків перетворюється на казковий квітка. Насолодившись видом квітки, що розпустилася, чай розливають по гуртках або піалах, і якщо ваш чай можна заварювати неодноразово, то відразу ж додають в заварник гарячу воду. Якщо вас не влаштовує смак чаю, то видовище цілком виправдає ваші витрати.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить