Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Пальмова олія. Переваги і недоліки

Пальмова олія. Переваги і недоліки
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Пальмова олія. Переваги і недоліки

Для виробництва пальмового масла використовуються плоди гвінейської олійної пальми, яка росте в безлічі в Малайзії та Індонезії, звідки до нас і прибуває пальмову олію.

У пальмовій олії велика кількість жирних кислот, які схожі з кислотами тваринних жирів. Переваг у пальмової олії небагато - це його дешевизна і здатність тривалий час зберігати свої властивості, у зв'язку з чим воно набуло широкого поширення в харчовій, фармацевтичній та косметологічної промисловостях. Крім цього, пальмова олія використовують при виготовленні мила і свічок. З насіння гвінейської пальми добувають пальмоядрова олія, яке знайшло застосування в косметичній промисловості, так як його склад подібний кожному жиру людини.

За своїм смаком пальмова олія нагадує солодкувате вершкове масло, при кімнатній температурі не розпливається і зберігає свою форму. Це масло в своєму складі не містить такі кислоти як Омега 6 і Омега 3, які необхідні для зростаючого дитячого організму, а також благотворно впливають на роботу серцево-судинної системи. У процесі теплової обробки в пальмовому маслі відбувається утворення жирів, які самим негативним чином впливають на імунітет людини, збільшуючи ризик онкологічних захворювань і цукрового діабету. Маючи високу температуру плавлення, пальмова олія важко перетравлюється в шлунку.

Пальмова олія додають у згущене молоко, вершкове масло, морозиво, печиво, цукерки, чіпси, шоколад. Його використовують при виробництві сирів і ще в багатьох продуктах, де повинні застосовуватися жири. Пальмова олія дозволено до застосування, але його наявність і відсоток вмісту в продукті повинен обов'язково зазначатися на етикетці. Не рекомендується для дитячого харчування.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить