Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Чим корисна морська капуста?

Чим корисна морська капуста?
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Чим корисна морська капуста?

Морська капуста або ламінарія, вельми корисний продукт, який дарує нам океан. Ці морські бурі водорості містять практично всі вітаміни, які зустрічаються в звичайних продуктах і овочах, і крім цього багаті такими, як вітаміни А, Д, Е, К. У морській капусті виявлено багато макро-і мікроелементів, необхідних для нормальної роботи нашого організму. Але в капусті, яку ви можете назбирати на березі океану, вміст корисних речовин не настільки високо, як у тій, що піддається деякої обробці.

Для тривалого зберігання ламінарію переробляють на порошок. А для вживання в природному вигляді, морську капусту піддають сублімінірованію, при цьому ламінарія втрачає міститься в ній вологу. Для зберігання капусти достатньо, щоб в ній залишалося всього 12% вологи. Варто пам'ятати, що термічна обробка морської капусти знищує всі корисні речовини, які в ній містяться. У природному вигляді всі корисні речовини капусти як не можна краще засвоюються організмом людини.

Ламінарія дуже корисна при боротьбі з целюлітом, вона не просто його усуває, але й попереджає його появу. Морська капуста також попереджає старіння шкіри, а в'ялу підтягує і розгладжує. Стабілізує стан шкіри - суху шкіру зволожує, жирну підсушує. Завдяки тому, що морська капуста допомагає виведенню зайвої рідини і розщеплюючи підшкірний жир, спадають набряки, пропадають різні висипання на шкірі. Ламінарія прекрасно бореться з наслідками таких шкідливих звичок, як куріння і споживання алкоголю.

Однак потрібно пам'ятати, що сама по собі ламінарія - це активний біологічний продукт і досить сильний. Оскільки ламінарія містить великий кількість йоду, її не можна вживати хворим на гіпертиреоз. З обережністю або зовсім не є, якщо почалася діарея або розлад кишечника. Не варто зловживати продуктами з ламінарії, тому що великий вміст мікроелементів може призвести не до оздоровлення організму, а навпаки - до хвороби. Надлишок мікроелементів, так само як їх недолік небезпечний для організму.


 

You have no rights to post comments