Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Чи є користь від супу?

Чи є користь від супу?
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Чи є користь від супу?

До останнього часу, коли настав час високих технологій, інтернету, люди харчувалися нормальним чином. Ходили в їдальні, де завжди було перше, друге і третє. Варили домашні обіди, де також постійно присутній суп на перше. Зараз все більше народу харчуються на бігу, не вистачає часу на повноцінний обід. Більше купують напівфабрикати, які не вимагають стояння біля плити, залив окропом і готово. Але хіба таке блюдо зрівняється з справжнім домашнім супом? Ось і отримуємо хворі шлунки, порушену підшлункову залозу і ще масу неприємностей зі здоров'ям.

А дієтологи і зараз стверджують, що суп корисний і його необхідно їсти:

- Завдяки супу підтримується водний баланс в організмі, а це знижує артеріальний тиск.
- Суп допомагає з обміном речовин і стимулює кровообіг.
- Гарячий суп в зимовий час дає додаткове тепло нашому організму. У спекотну погоду гарячий суп можна замінити не менше смачною окрошкою, або борщ або Ботвінов.
- Супи без м'яса, але з наявністю пшеничної крупи або перлової чудово діють на кишечник і створюють нормальну мікрофлору. Клітковина, яка міститься в крупах, запобігає потраплянню в кров холестерину, кишечник очищається від токсинів і важких металів завдяки пектинам.
- Суп є профілактикою гастриту, оскільки містить багато вітамінів і мінералів.

Проведені дослідження в Західній Європі показали, що суп допомагає скинути зайві кілограми, без жодних дієт. Це відбувається від того, що наш організм витрачає значно більше калорій, ніж їх міститься в супі. Але звичайно, в цьому випадку суп, не повинен бути сильно калорійним. Так, наприклад, замість жирного борщу зі сметаною, можна з'їсти порцію супу на бульйоні. І не варто подавати до супу різні пиріжки з м'ясом, булочки, сметану і тому подібні висококалорійні продукти. Сподіваємося, що ми довели користь супу. А приготувати смачний суп з мінімальним набором калорій - це просто. Рецептів зараз досить багато, щоб вибрати з них те, що вам до смаку.


 

You have no rights to post comments