Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як приготувати мідії?

Як приготувати мідії?
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як приготувати мідії?

Мідія - це морська тварина, яке природа нагородила гладкою і красивою раковиною, розміром до десяти сантиметрів, і що володіє ніжним і смачним м'ясом. Для деяких людей страви з овочів є ласощами, а дехто їсть морські делікатеси і вживає їх в необмеженій кількості. Варіантів приготувати мідію багато. Це можуть бути і кухарські гурманські технології в дорогих ресторанах і звичайне маринування в олії.

Мідії можна приготувати безпосередньо після того, як ви їх виловили, не йдучи далеко від берега. Найсвіжіша мідія, не лежала в ресторанних і магазинних холодильних камерах, дуже смачна! Мідії в Чорному морі міцно приклеюються до каменів, а мідії в Білому морі - висять «аеростатами» на специфічних шпагат біля самого дна. Мідії ловлять за допомогою підводного збору чи з допомогою довгого сачка з човна, після цього їх промивають морською водою, що б вимити дрібний пісок і камінчики.

М'ясо мідії має достатньо специфічний смак, але, безумовно, приємний. Спочатку воно злегка солонувате і може використовуватися для приготування різних страв. У будь-якому випадку, найбільш швидкий і легкий спосіб приготувати мідію - це обсмажити її м'ясо на алюмінієвому аркуші або решітці. Дія високої температури провокує відкриття раковини, після чого мідію можна вживати в їжу, хоча ступінь прожарювання може залежати від пристрастей кухаря. Мідія практично вся може вживатися в їжу, крім жорсткої замикаючої м'язи, що знаходиться всередині і, звичайно ж, раковини. Також не варто вживати водорості, що залишилися усередині раковини. М'ясо мідії можна вживати в «чистому вигляді», що не додаючи спеції та приправи, а просто окропивши лимонним соком. У багатьох країнах гурмани віддають перевагу плов з мідіями. У всьому іншому використання м'яса мідій обмежується лише можливостями і фантазією кухаря.


 

You have no rights to post comments