Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Чому потрібно пристібати ремені безпеки?

Чому потрібно пристібати ремені безпеки?
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Чому потрібно пристібати ремені безпеки?

У наш час всі легкові автомобілі обладнані ременями безпеки, але був час, коли цього пристрою в машинах просто не існувало. Але ж тоді і машин було значно менше і швидкість вони розвивали не таку велику, як зараз. Але самі ремені безпеки з'явилися дуже давно, хоча і не використовувалися в автомобілях. У 1800 році англійський винахідник Джордж Кейтлі трудився над винаходом літального апарату, і в ході своєї роботи придумав конструкцію ременів, які б утримували льотчика в кабіні аероплана, якщо той перевернеться при виконанні яких-небудь віражів в небі. Згодом ремені безпеки знайшли застосування в гоночних автомобілях і в перших моделях літаків.

У міру розвитку автомобільної індустрії, стало збільшуватися і кількість смертей у ДТП. Виробники авто стали шукати способи, як уникнути численних смертельних результатів при зіткненнях машин. І з 1975 року всі легкові автомобілі стали обладнати ременями безпеки в обов'язковому порядку. Якщо вірити фахівцям, то ремені безпеки в кілька разів зменшують кількість смертельних результатів при ДТП і знижується ризик отримання важких травм. Причиною смерті водія при лобовому зіткненні є його сильний удар об приладову панель, якщо він не був пристебнутий ременями безпеки. Смерть водія настає миттєво, за 0,2 секунди з моменту зіткнення. Практично стільки ж часу буде потрібно водієві, щоб замкнути ремінь, який врятує йому життя. Немає відповіді на питання - чому багато водіїв нехтують ременями безпеки. У людини інстинкт самозбереження розвинений дуже добре, але у випадку з ременями він чомусь діє не у всіх.

Ремені безпеки жодною мірою не обмежують свободу дії водія і пасажира, в тому числі. Розробники врахували все, щоб ремені, під час руху автомобіля, не стали перешкодою для водія. Крім того, що вони можуть врятувати життя водія під час аварії, вони також допомагають зберегти правильне положення водія під час таких ситуацій на дорозі, як занос, обертання машини на слизькій дорозі, екстрене гальмування та інших.


 

You have no rights to post comments