Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як просвердлити отвір в керамічній плитці?

Як просвердлити отвір в керамічній плитці?
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як просвердлити отвір в керамічній плитці?

Свердління отворів у керамічній плитці - завдання не з легких. Для виконання різних отворів потрібне застосування особливих інструментів і спеціальних режимів. Недотримання простих правил призведе до розтріскування плитки, тому, щоб вам не збирати її осколки варто виконувати деякі правила.

Як свердлити отвори великого діаметру?

Для початку розглянемо випадок, коли потрібно просвердлити в плитці отвори великого діаметру. У такі отвори зазвичай протягують труби, змішувачі або електричні розетки.

Для свердління таких отворів потрібно:

- Круговий свердло-балеринка
- Або твердосплавна фреза.

Свердло-балеринка для плитки - це свердло копьевідной форми, на хвостовик якого гвинтом кріпитися кронштейн, в який встановлюється ще одне списоподібна твердосплавне свердло. Перше свердло, розташоване в центрі, необхідно для центрування. Друге (на кронштейні) - пересувне. Вам потрібно просто виставити необхідний радіус, розмітити плитку і просвердлити отвір.

У процесі свердління керамічної плитки ніколи не встановлюйте великі обороти і надійно утримуйте плитку. Обов'язково користуйтеся захисними окулярами - якщо свердло-балеринки заклинить, і осколок плитки вискочить з-під свердла, мало не здасться!

Для домашнього ремонту свердло-балеринка кращий вибір, так як вартість його невисока, вистачить вам його надовго, та й придбати його не складно.

При свердлінні керамічної плитки значно рідше використовують твердосплавну фрезу. Перше обмеження - досить висока вартість, друге - фіксований діаметр фрези. Застосування твердосплавних фрез доцільно при роботах з каменю або бетону - там альтернативи їм немає.


 

You have no rights to post comments