Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як просвердлити керамічну плитку, приклеєну до стіни або до підлоги?

Як просвердлити керамічну плитку, приклеєну до стіни або до підлоги?
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як просвердлити керамічну плитку, приклеєну до стіни або до підлоги?

Нерідко постає питання, як просвердлити керамічну плитку, приклеєну до стіни або підлоги. Як правило, для цього потрібно просвердлити як плитку, так і стіну, щоб після застосувати нейлонові дюбелі і саморізи для фіксації ваших поличок або інших необхідних речей.

У такій ситуації кращим вибором буде дриль і перфоратор. В дриль затискаємо твердосплавне свердло копьевідной форми, а в перфоратор - твердосплавний бур.

Спершу виробляємо розмітку і просвердлюємо копьевідним свердлом саму керамічну плитку і клейовий шар. Не потрібно притискати свердло до плитки занадто сильно, свердлите плитку на малих обертах. Після цього беремося за перфоратор - акуратно вставляємо бур в отвір і продовжуємо свердлити отвір вже в стіні під дюбель. Якщо ви свердлите досить великий отвір (більше 10 мм), буде не зайвим передбачити додаткове охолодження, наприклад, підливати воду під бур.

Під час стихійних ремонтних робіт потрібні свердла або фрези не завжди опиняються під рукою. Як просвердлити керамічну плитку в такій ситуації? Вихід є - ви можете обійтися тільки дрилем і буром для перфоратора. Затисніть бур в патрон дриля, потім на безударном режимі свердлите плитку, і врешті включаєте ударний режим і свердлите стіну. Аналогічно можна скористатися одним перфоратором. Щоб уникнути прослизання бура по глазурі плитки, приклейте до її поверхні шматочок малярської стрічки.

Якщо ні бура, можете взяти свердло по металу, але після свердління отвору вам доведеться його викинути.

Два правила, які необхідно виконувати в будь-якому випадку:

- Свердлите тільки на малих обертах;
- Надягайте захисні окуляри.

Коли свердел не приклеєну керамічну плитку, обов'язково переконайтеся, що плитка покладена на рівну поверхню. Підкладайте під керамічну плитку дерев'яний брусок або інший неметалічний матюкав, щоб не пошкодити використовуваний інструмент і поверхня, на якій ви виконуєте роботи.


 

You have no rights to post comments