Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Правила для велотуристів

Правила для велотуристів
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Правила для велотуристів

При подорожі на велосипеді слід дотримуватися певних правил їзди, ввічливості, а також логічного мислення.

- Якщо ви подорожуєте великою групою, то велосипедистам необхідно їхати однією колоною, групами до 10 осіб. Дистанція між сусідніми групами повинна бути 80-100 м - це оптимальна відстань для обгону.
- Напередодні поїздки обов'язково прокотитеся на велосипеді, перевірте його технічний стан.
- Під час їзди не метушіться, пам'ятайте, що неадекватна поведінка може спровокувати аварію. Намагайтеся рухатися рівномірно і прямолінійно.
- Намагайтеся підтримувати єдиний темп з групою, щоб зберегти цілісність колони. При раптовому перешкоді різко не гальмуйте, тому що це викличе падіння тих, хто йде за вами.
- При груповій їзді огляд їдуть позаду велосипедистів значно обмежений, тому про різних несподіваних перешкодах (бите скло, яма, відкритий люк і т.п.) потрібно повідомляти товаришам, використовуючи для цього жести або крик. Також необхідно попереджати про свої дії.
- Дотримуйтесь дистанцію не тільки з велосипедистами спереду і ззаду, а й поперечну дистанцію, яка може знадобитися для маневру.
- Постарайтеся стати в групі такою людиною, на якого можна покластися.
- Обов'язковим атрибутом групового велотуризму є аптечка з першої медичної допомогою.

Поняття «велотуризму» тісно пов'язане з природою, тому що саме ця місцевість найбільш сприятлива для нічного табору і стоянки. Таке спілкування вимагає дотримання певних правил, щоб задоволення від відпочинку було обопільним, як для туристів, так і природи, а також тих, хто прийдуть на місце стоянки після них.

Отже, нагадаємо перелік основниех правил, яких слід дотримуватися всім ековелотурістам.

- Прибирайте не тільки своє сміття, а й той, які залишили попередники. Якщо веломаршрут походить по європейських дорогах, обов'язково розсортуйте сміття по пакетах і викинете по дорозі в потрібний контейнер.
- Після себе намагайтеся прибирати не лише сміття, а й залишки їжі, запчастини після ремонту велосипеда, а також слідкуйте за запчастинами та інструментами, щоб не втратити їх.
- Якщо по дорозі попалися перешкоди, заберіть їх, а небезпечні предмети Обгородіть і позначте розпізнавальним знаком.
- Для багаття краще шукати вогнище, залишене попередніми відпочиваючими, а після використання багаття, старанно його загасіть. В якості дров потрібно використовувати тільки сухостій.
- Скляні або ПЕТ пляшки забирайте з собою, щоб викинути їх в найближчий контейнер; бляшані банки краще старанно обпекти і закопати; такі залишки їжі, як м'ясо або кістки можна залишити для собак.
- Для туалету виділіть одне місце далеко від пішохідних стежок; результати «своїх праць» ретельно закопайте.
- Перебуваючи в лісі, відмовтеся від музики і послухайте тишу і спів птахів.


 

You have no rights to post comments