Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Риболовля, як вид активного відпочинку

Риболовля, як вид активного відпочинку
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Риболовля, як вид активного відпочинку

Найбільш простим і доступним видом відпочинку є риболовля. Її можна зарахувати до водного туризму, якщо розглядати рибалку не як захоплення, а як різновид активного відпочинку. Враховуючи подібну особливість, багато західних турфірми пропонують послуги, в які, за бажанням туриста, включають і риболовлю - такий вид відпочинку може бути не тільки поодиноким, але і сімейним. Крім цього, риболовлю можна поєднати з походом, яхтингом або іншими видами активного відпочинку.

Завдяки тому, що риболовля дозволяє відмінно розслабитися, відпочити, зняти стрес і відірватися від міської суєти, цей вид відпочинку віддають перевагу люди різного статусу, віку та статевої приналежності.

Щоб рибалити, не обов'язково потрібно розбиратися у видах риби і нюансах її лову - достатньо взяти вудку і отримувати задоволення від простого спілкування з природою.

Популярність риболовлі в усьому світі призвела до виділення риболовлі, як популярного виду спорту. Завзяті рибалки-екстремали ловлять рибу не тільки на березі тихого водоймища в спокійну погоду, але і рибалять на льоду, в негоду і навіть з борту судна, що мчить на великій швидкості по хвилях.

Залежно від використовуваного обладнання риболовлю можна розділити на кілька видів - ловля на вудку, спінінг, на живця, донна ловля та інші.

В якості організованого руху риболовний спорт, насамперед, покликаний популяризувати рибну ловлю, як активний відпочинок, просувати в маси прогресивні і гуманні способи, навички та вміння лову риби, дбайливе ставлення до всього, що пов'язано з таким видом активного відпочинку - водоймам, природним ландшафтам , снастям, людям, воднием живим ресурсам ...

Найбільш доступною риболовлею навіть для дітей є ужене на вудку. Така риболовля не вимагає попередньої підготовки, а з мінімальної оснащенням можна вивудити різні різновиди риб.


 

You have no rights to post comments