Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Що таке каякінг?

Що таке каякінг?
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Що таке каякінг?

Каякінг - це вид сплаву по річці, використовуючи одномісну човен «каяк», що є різновидом одномісній байдарки. Каяком управляють за допомогою двухлопастного весла. Каяки, призначені для водного туризму - це судна виготовлені з особливо міцного пластику або композиту, які витримують ударні навантаження об каміння.

З самого початку каяк - це була невелика човен, використовувана для промислу у народів, що населяють Камчатку. Каяк вдавав із себе гратчастий остов, обтягнутий шкірою. Весляра пристібали до човна, застосовуючи ремінь. Для управління каяком використовували однолопастний весло.

- Найбільшою популярністю користується напрямок каякінгу, іменоемое «сплав» або «фрірайд», який може класифікуватися по різних ступенях складності. Екстремальний фрірайд - це одне з найбільш екстремальних напрямів каякінгу, рівень складності перешкод якого межує з фізичними можливостями звичайної людини.
- Родео або фристайл - спортивний напрямок каякінгу, метою якого є виконання спортсменами більшої кількості різних акробатичних фігур за певний час. Родео буває на «валу» і в «бочці». У першому випадку мається на увазі стояча хвиля на річці або ж в океані, у другому - стояча хвиля, пінка якої утворює зворотне протягом, що дає можливість спортсмену утримуватися на поверхні хвилі і виконувати рухи.
- Гребний слалом - вид спорту і олімпійське напрямок каякінгу, метою якого є проходження траси з воротами з найбільшою швидкістю.

Найпопулярнішим місцем у любителів каякінгу на просторах Російської Федерації є Чуйський тракт на річці Катунь. Це місце ідеально підходить, як для початківців каякерів, так і професійним спортсменам.

Ви прийняли рішення зайнятися каякінгом? Для початку необхідно придбати каяк, весло, захист від води, а також гідрокостюм. Подальша екіпірування буде залежати від вибору напрямку каякінгу і температурних умов походу.


 

You have no rights to post comments