Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Що таке рафтинг?

Що таке рафтинг?
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Що таке рафтинг?

Рафтинг сьогодні розглядається в якості екстремального виду водного туризму. Суть його полягає в сплаві по річках на спеціальній надувному човні - «рафті» (з англ. «Пліт»). Якщо порівнювати його зі звичайною надувним човном, то рафт - це судно особливої ​​конструкції, виготовлене із спеціальних матеріалів, що додають йому максимальну міцність, а також пружність. Крім того, рафт забезпечує особливу стійкість для подолання високих порогів, вирів і перекатів.

Рафти вміщують від 4 осіб до двох десятків, найпоширеніші - 6-ти або 8-ми місні судна.

Рафтинг на території Російської Федерації і України особливо популярний в місцях протікання бурхливих гірських річок. Доступність рафтингу обумовлюється посильними для звичайних туристів фінансовими вкладеннями і фізичною підготовкою екіпажів. Для нескладних маршрутів не потрібна висока кваліфікація всіх членів екіпажу.

Маршрути рафтингу поділяють на сім категорій, виходячи з їх складності - починаючи від нульової і закінчуючи шостий. Крім цього, існують додаткові проміжки, а також різна класифікація перешкод маршруту. Необхідно усвідомлювати, що більш складні маршрути вимагають присутності досвідченого інструктора - тільки в цьому випадку такий вид відпочинку доставить вам виключно задоволення і залишить тільки найкращі враження.

Рафтинг - не тільки вид туризму, що передбачає злагоджене виконання всіх команд для проходження маршруту і збереження безпеки членів екіпажу, але це також викид великої дози адреналіну, що виникає внаслідок проходження складних перешкод, що вимагає наявність у туриста індивідуальних засобів безпеки - каски та рятувального жилета.

Як вид водного туризму, рафтинг дозволяє насолодитися по справжньому чистим повітрям, красою навколишньої природи та приємним спілкуванням з партнерами з рафтингу.


 

You have no rights to post comments