Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Вітрильний туризм

Вітрильний туризм
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Вітрильний туризм

Незважаючи на явно виражений спортивний ухил вітрильного туризму, його не можна розглядати виключно як змагання між спортсменами і вдосконалення їх фізичних можливостей. Скоріше це особлива форма безпосереднього спілкування з первозданною природою, можливість відчути свою силу, приборкуючи її стихії. Одні з таких стихій, які є необхідною умовою просування під вітрилом, являють собою водні (річки, озера, моря, океани) і повітряні простори.

Вітрильний туризм на таких легких вітрильних судах, як розбірні катамарани, можна віднести до подорожей по ізольованим водних просторах всередині континенту. При цьому у туриста з'являється гарна можливість, відвідуючи сушу, ознайомлюватися з різними визначними пам'ятками і природою країни, її жителями і місцевим колоритом, вивчати звичаї, традиції та культуру.

Завдяки розбірний конструкції суден, їх можна легко перевозити, використовуючи наземний транспорт, і перекидаючи судно по суші між водоймами. Це дає можливість туристу відвідувати віддалені один від одного водойми, які розкидані по величезній сухопутної території країни. Можливо, тому в Росії вітрильний туризм займає особливе місце серед інших видів водного туризму.

Безсумнівно, захоплення вітрильним туризмом доступно тільки ініціативним людям, здатним заради досягнення своїх цілей докласти багато сил і витратити чимало коштів. Але все це окупається сторицею, коли ви відчуваєте як керуєте вітрилом - точно також як це робили наші предки в давні часи.

Крім усього іншого, вітрильний туризм відмінно підходить для сімейного відпочинку, тому що дає можливість використовувати фізичну підготовку всіх без винятку членів екіпажу (навіть дітей і людей похилого віку), дозволяючи повною мірою розкрити їх таланти.


 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить