Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Сплав по річці: байдарки, каяки, катамарани і плоти

Сплав по річці: байдарки, каяки, катамарани і плоти
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Сплав по річці: байдарки, каяки, катамарани і плоти

Сплав по річках в останні роки привертає до себе все більше активних людей. Його можна розглядати як один з підвидів водного туризму, для якого використовуються спеціальні судна. Найпоширеніші судна для такого виду відпочинку - каяки, байдарки, бублики, катамарани, рафти, надувні плоти і човни.

- Байдарка - спортивне чи туристичне легке маломірне судно (одно-, двох-і трьохмісне), який приводиться в рух за допомогою двухлопастного весла.
- Каяк - не вдаючись у подробиці, можна розглядати як різновид одномісній байдарки.
- Катамаран - тип двокорпусного судна з рамою. Катамарани відрізняються за своєю конструкції залежно від того, який вид подорожей ви віддаєте перевагу, бувають сплавні і вітрильні.
- Пліт - малоскоростной судно різної конструкції, яке пересувається за рахунок звичайного потоку води.

При підготовці до сплаву, залежно від його складності, планують використання різних типів суден:

- Для сплаву-відпочинку, маршрут якого проходить по спокійним водоймам без складнощів і перешкод, призначені байдарки, катамарани (невеликих розмірів), надувні плоти і гумові човни. Такі походи, найчастіше, вибирають сім'ї з дітьми, метою відпочинку яких є отримання задоволення від краси навколишньої природи;
- При проходженні найбільш складних маршрутів з наявністю великої кількості перешкод, які вимагають від туристів техніки та майстерності, використовуються рафти, каяки та спортивні катамарани. Подібні подорожі носять більше спортивний характер;
- У походах вищої категорії складності, пов'язаних із небезпекою і доступних тільки невеликому колу досвідчених професійних спортсменів, використовуються плоти, бублики і об'ємні катамарани.

Якщо ви відчуваєте в собі сили поборотися з водною стихією - обов'язково виберіть такий вид активного відпочинку.


 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить