Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Чи можна брати малюка на пляж?

Чи можна брати малюка на пляж?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Чи можна брати малюка на пляж?

Будь-якому дорослому, який має дітей, добре відомо: вирішивши взяти з собою на пляж маленьких дітей, ви змушені будете забути про своє власному відпочинку. Малюки потребують постійного, безперервного спостереження, оберігання від води, яскравого сонця і всіляких травм. Додайте до цього постійну необхідність прадавній, відвідувань туалету, годівлю, миття рук ... Скоріше це все робота, а не відпочинок!

Однак, все може виявитися набагато оптимістичніше. При певному підході літній відпочинок може стати справжнім відпочинком, як для дітей, так і батьків. Давайте подумаємо, як мінімізувати перелік проблем і турбот, зумівши повноцінно отримати насолоду від пляжу, купання і сонячних ванн.

По-перше, слід враховувати вік дитини. Поки вік дитини не досяг хоча б одного року, слід відмовитися від поїздок по жарким країнам. Втім, у випадку коли ви не постійний житель півдня Росії, то подібний клімат швидше за все виявиться для малюка надто екстремальним - неминуче це призведе до страждань від черезмерной спеки, при цьому - ви не в силах будете чим-небудь йому допомогти. Це прямий шлях до безнадійно зіпсований відпустку. Виходячи з цього, для маляток найкращим відпочинком на воді слід вибрати річку в околицях вашого постійного місця проживання. Ідеально, якщо на берегах річки будуть рости дерева. Тінь від рослин не «щільна» - вона допоможе вберегти малюка від агресивності сонячного випромінювання, проте буде пропускати достатньо ультрафіолету для забезпечення дитини вітаміном D, так необхідного для розвитку і зростання.

Якщо вік дитини перевищує рік, то корисно буде відпускати його побігати під сонячними променями. Однак, не допускайте, щоб він робив це годинами - досить хвилин 10 - 15, після яких потрібно повертати його в тінь.

Якщо дитині більше трьох років, то ви можете починати поїздки на південь, але, зверніть увагу на час для походу на пляж. Відвідуйте пляж з вашим малюком вранці з 7-ми до 10-ти годин, а ввечері - тільки після 16-ти. Такий режим дозволить насолодитися ласкавою водою і теплими променями, і в той же час - вбереже вас від сонячних опіків.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить