Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Практичні поради щодо вибору зарядного для акумулятора автомобіля

Практичні поради щодо вибору зарядного для акумулятора автомобіля
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Практичні поради щодо вибору зарядного для акумулятора автомобіля

Якщо зарядний пристрій вам необхідно для того, щоб просто воно було, і за довгий проміжок часу вам не доводилося заряджати свій акумулятор, то рекомендуємо придбати найпростішу бюджетну модель «зарядки».
Тим, хто «живе автомобілем», любить контролювати процес зарядки і мати функціональне зарядний пристрій, то ми порекомендуємо зупинити свій вибір на пуско-зарядному пристрої, який буде мати вбудований амперметр, можливість регулювання зарядного струму та інші функції.
Водіям, які не часто, але, тим не менш, стикаються з необхідністю зарядки і підзарядки акумулятора, але при цьому любить простату і функціональність, то ми порекомендуємо електронні автоматичні зарядні пристрої, без «зайвих» індикаторів, перемикачів та інших «радянських» функцій.

Напевно, вам дуже допоможе, якщо ми порадимо конкретні моделі зарядних пристроїв для автомобільного акумулятора, тому ми продовжимо 3 найбільш популярні моделі «зарядок» з різних сегментів.

Яке зарядний пристрій для акумулятора вибрати

Tesla ЗУ-15860

Одна з самих бюджетних моделей зарядних пристроїв для акумуляторів. Якщо ви постійно їздите на своєму авто і зарядний пристрій вам необхідно так сказати для підстраховки, то ця модель - ідеальний варіант для вас.
Технічні характеристики:
Tesla ЗУ-15860 - це автоматичний зарядний пристрій з вихідним напругою: 6/12V. Номінальний струм зарядки: 3,52 А, максимальний: 6 А. Функції захисту від перегріву, неправильного підключення і перезарядки.

Telwin Leader 150 Start

Популярна модель пуско-зарядного пристрою. Хороший варіант для тих автомобілістів, хто любить контролювати процес зарядки і мати великий перелік можливостей. Цей пристрій має кілька режимів роботи, а головне - допоможе запустити двигун при повній розрядці акумулятора.
Технічні характеристики:
Робоча напруга: 12V. Максимальна сила струму зарядки: 20А. Є вбудований амперметр. Додаткові режими: режим нормальної та прискореної зарядки, режим швидкого пуску, захист від перевантажень і неправильної полярності.

Bosch C3

Найоптимальніше і просте зарядний пристрій, який дозволить «не морочитися» над зарядкою акумулятора. Зарядний має дуже компактні розміри, а це великий плюс. Для заряду акумулятора вам потрібно, всього лише на всього, вибрати потрібний режим (з 3-ох) і пристрій сам зарядить акумулятор. Більше того, коли пристрій зарядить акумулятор повністю, воно перейде в режим підтримки заряду. Дане зарядний пристрій рекомендується для акумуляторів 12V: Varta, Bosch та інших популярних виробників акумуляторів.
Технічні характеристики:
Вихідна напруга: 6/12V. Сила зарядного струму: 3,8 A. Є можливість заряду акумулятора імпульсним струмом, за його повної розрядки. Функція підтримки заряду акумулятора при його повному заряді, режим зарядки акумулятора в холодному стані. Наявність захисту від неправильного під'єднання клем і перегріву.
.
У будь-якому випадку, при виборі конкретної моделі зарядного пристрою читайте відгуки і не соромтеся уточнити ваші питання у продавця-консультанта.


 
загрузка...

Комментарии   

 
0 #1 MaksiKhiext 26.04.2018 15:46
Кто слышал о игре ПУБГ?
Я тут посмотрел видос на youtube о том, как люди играют и был в шоке...
Вы знаете о макросах для мышки A4tech? Как работают универсальные макросы для PUBG?
Я посмотрел всевозможные видео по макросам на ПАБГ. Мне понравилось.
Ссылка на видео, где люди убирают отдачу у оружия в ПУБГ: Купить макросы на pubg
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить