Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як вибрати зарядний пристрій для автомобільного акумулятора

Як вибрати зарядний пристрій для автомобільного акумулятора
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як вибрати зарядний пристрій для автомобільного акумулятора

У кожного автовласника обов'язково має бути власне зарядний пристрій, так як напевно, бувають періоди, коли ваш автомобіль може тривалий час не експлуатуватися, а значить, акумулятор буде розряджений. Особливо акумулятор потребує зарядці взимку, незважаючи на те, експлуатується авто чи ні, наявність зарядного пристрою в даному випадку просто необхідно. Якщо ви стали щасливим власником автомобіля, то у вас обов'язково виникнуть питання з приводу вибору зарядного пристрою, на них ми і постараємося відповісти.

Види зарядних пристроїв

Зарядні пристрої діляться на два типи:

- Зарядні;

- Пуско-зарядні.

Зарядні пристрої

Прості зарядні пристрої здійснюють виключно зарядку акумулятора і можливо підтримку зарядки, без будь-яких додаткових функцій.

Пуско-зарядні пристрої

Пуско-зарядні пристрої можуть виконувати дві функції: зарядку акумулятора і провести запуск двигуна автомобіля. Якщо з функцією зарядки все ясно, то пускова функція, напевно, у новачків викличе кілька питань. Як відомо, для того щоб завести автомобіль, потрібен великий заряд акумулятора, відповідно якщо акумулятор буде розряджений, то завести машину ви не зможете до тих пір, поки не зарядіть до певного рівня свій акумулятор. Пусковий пристрій допоможе вам завести автомобіль при повністю розрядженому акумуляторі, завдяки тому, що такі пристрої можуть видавати струм в кілька разів більший, ніж просте зарядний пристрій. Але такі пристрої мають великі габарити і набагато важче звичайних зарядних пристроїв, та й коштують дорожче.

Зарядний струм

Перше, на що ви повинні звернути увагу - напруга, яке видає зарядний пристрій, воно має відповідати робочій напрузі акумулятора. Зарядний струм зарядного пристрою повинен бути не більше 10% від ємності акумулятора, або ж мати можливість його регулювання. Так як більшість акумуляторів в автомобілях мають ємність 65А / год, то на акумулятор необхідно подавати зарядний струм не більше 6,5 Ампер. Зарядку акумулятора найкраще робити струмом 5% від ємності акумулятора, тобто знов-таки, якщо ємність акумулятора 65А / год, то на нього рекомендується пускати струм в 3,2 Ампера. При такому струмі ви отримаєте максимально глибокий і повний заряд акумуляторної батареї.
Зарядні пристрої мають як регульовану подачу струму, так і постійну. При регульованій подачі зарядного струму ви можете регулювати силу струму, а якщо такої можливості немає, то зарядний пристрій виробляє зарядку акумулятора на оптимальних режимах, що власне дуже корисно для акумулятора.
Вихідна напруга зарядного пристрою для автомобільного акумулятора повинно бути 12 Вольт.

Додаткові функції

Незважаючи на те, що більшість сучасних зарядних пристроїв мають захист від перегріву і захист від неправильного підключення клем, уточніть наявність даних функцій у вибиратися зарядному пристрої.
Імпульсні зарядні пристрої для акумуляторів дозволяють зарядити акумулятор при глибокому розряді, це хороша і корисна можливість, наявність якої буде дуже корисно.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить