Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Який акумулятор вибрати

Який акумулятор вибрати
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 5
ХудшийЛучший 

Який акумулятор вибрати

Якої фірми вибрати акумулятор для автомобіля? Для цього давайте звернемо увагу на рейтинг акумуляторів авто.

Рейтинг акумуляторів для авто

Одними з найбільш якісних, і при цьому порівняно дорогими, є акумулятори фірми Bosch. Bosch - це німецька компанія, яка була заснована в 1886 році. Компанія спеціалізується на виробництві автомобільної, побутової та промислової техніки, а також на виробництві електроінструментів. Дана компанія є всесвітньовідомої і славиться якістю своєї продукції. Акумулятор для авто Bosch має хороші характеристики: високий пусковий струм, срібне покриття внутрішніх пластин, простоту обслуговування. Виробляються дані акумулятори в Китаї, але на їхній якості це ніяк не позначається.

Другими за популярністю є акумулятори Varta. Дана німецька компанія заснована в 1887 році. Акумулятор для авто Varta також славиться своєю якістю, але в порівнянні з попереднім аналогом коштує трохи дешевше. Більшість опитувань на автомобільних форумах показують, що найкращий акумулятор для авто, на думку автовласників - це акумулятор фірми Varta. Що стосується збірки, то акумулятори Varta збирають в багатьох країнах, найчастіше на прилавках магазинів можна зустріти «Варту» російського виробництва, і менш частіше чеського. Акумулятори славляться своєю якістю і надійністю, а також прийнятною ціною. Дешевими аналогами "Варти" є українські акумулятори ISTA.

Акумулятори Mutlu зайняли третю сходинку рейтингу найкращих акумуляторів. Дані акумулятори виробляються в Туреччині. Компанія Mutlu була створена в 1945 році. Автомобілісти зазначають якість даних акумуляторів, а також те, що він добре поводиться в морозну погоду. Також не можна не відзначити порівняно низьку ціну акумулятора.

Це - що стосується трійки лідерів. Четверту сходинку рейтингу акумуляторів ділять дві фірми: Titan і Тюмень. Дані фірми акумуляторів відносяться, скажімо так, до соціального сегменту, так як користуються популярністю через свою порівняно низькою вартістю. Акумулятори Titan виробляються в Україні, а акумулятори Тюмень - в Росії. Дані акумулятори є обслуговуваними, чим і подобаються водіям «старого гарту» і тим, хто не планує великих розтрат на акумулятор.

Де купити акумулятор для авто

Дуже важливо і місце покупки акумулятора. Відразу ж хочемо вас відрадити набувати акумулятор на ринку, з ряду причин: у разі браку вам буде складніше замінити акумулятор, а до того ж є ймовірність купити неякісну продукцію.

Купувати через Інтернет-магазин краще, ніж на ринку, але при цьому є якийсь ризик. По-перше, при якої-небудь проблеми вам буде складніше вирішувати її, так як Інтернет-магазин далеко. По-друге, відповіді продавця-консультанта в інтернеті, ніколи не замінять особистого огляду акумулятора і його перевірки.

Купувати акумулятор рекомендуємо у великому спеціалізованому магазині (автозапчастин або електротоварів). Краще переплатити кілька сотень рублів і купити акумулятор в солідному магазині, де ви будете впевнені в тому, що у них в асортименті справжній товар, і в разі його шлюбу вам без проблем замінять акумулятор. Купуючи акумулятор, перевірте правильність заповнення гарантійного талона та правильність чека.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить