Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Який акумулятор вибрати

Який акумулятор вибрати
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 5
ХудшийЛучший 

Який акумулятор вибрати

Якої фірми вибрати акумулятор для автомобіля? Для цього давайте звернемо увагу на рейтинг акумуляторів авто.

Рейтинг акумуляторів для авто

Одними з найбільш якісних, і при цьому порівняно дорогими, є акумулятори фірми Bosch. Bosch - це німецька компанія, яка була заснована в 1886 році. Компанія спеціалізується на виробництві автомобільної, побутової та промислової техніки, а також на виробництві електроінструментів. Дана компанія є всесвітньовідомої і славиться якістю своєї продукції. Акумулятор для авто Bosch має хороші характеристики: високий пусковий струм, срібне покриття внутрішніх пластин, простоту обслуговування. Виробляються дані акумулятори в Китаї, але на їхній якості це ніяк не позначається.

Другими за популярністю є акумулятори Varta. Дана німецька компанія заснована в 1887 році. Акумулятор для авто Varta також славиться своєю якістю, але в порівнянні з попереднім аналогом коштує трохи дешевше. Більшість опитувань на автомобільних форумах показують, що найкращий акумулятор для авто, на думку автовласників - це акумулятор фірми Varta. Що стосується збірки, то акумулятори Varta збирають в багатьох країнах, найчастіше на прилавках магазинів можна зустріти «Варту» російського виробництва, і менш частіше чеського. Акумулятори славляться своєю якістю і надійністю, а також прийнятною ціною. Дешевими аналогами "Варти" є українські акумулятори ISTA.

Акумулятори Mutlu зайняли третю сходинку рейтингу найкращих акумуляторів. Дані акумулятори виробляються в Туреччині. Компанія Mutlu була створена в 1945 році. Автомобілісти зазначають якість даних акумуляторів, а також те, що він добре поводиться в морозну погоду. Також не можна не відзначити порівняно низьку ціну акумулятора.

Це - що стосується трійки лідерів. Четверту сходинку рейтингу акумуляторів ділять дві фірми: Titan і Тюмень. Дані фірми акумуляторів відносяться, скажімо так, до соціального сегменту, так як користуються популярністю через свою порівняно низькою вартістю. Акумулятори Titan виробляються в Україні, а акумулятори Тюмень - в Росії. Дані акумулятори є обслуговуваними, чим і подобаються водіям «старого гарту» і тим, хто не планує великих розтрат на акумулятор.

Де купити акумулятор для авто

Дуже важливо і місце покупки акумулятора. Відразу ж хочемо вас відрадити набувати акумулятор на ринку, з ряду причин: у разі браку вам буде складніше замінити акумулятор, а до того ж є ймовірність купити неякісну продукцію.

Купувати через Інтернет-магазин краще, ніж на ринку, але при цьому є якийсь ризик. По-перше, при якої-небудь проблеми вам буде складніше вирішувати її, так як Інтернет-магазин далеко. По-друге, відповіді продавця-консультанта в інтернеті, ніколи не замінять особистого огляду акумулятора і його перевірки.

Купувати акумулятор рекомендуємо у великому спеціалізованому магазині (автозапчастин або електротоварів). Краще переплатити кілька сотень рублів і купити акумулятор в солідному магазині, де ви будете впевнені в тому, що у них в асортименті справжній товар, і в разі його шлюбу вам без проблем замінять акумулятор. Купуючи акумулятор, перевірте правильність заповнення гарантійного талона та правильність чека.


 
загрузка...

Комментарии   

 
0 #1 Peter 22.09.2017 07:53
Дякую за цікаву та інформативну статтю!
У випадку, якщо Вам необхідний акумулятор для резервного електропостачан ня, підтримки роботи газового та твердопальвного котла, джерел безперебійного живлення, систем відеоспостереже ння та багато чого іншого, рекомендую придбати гелевий або мультигелевий акумулятор від компанії "Правильне електроживлення " https://prel.prom.ua/
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить