Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Яку автомагнітолу купити

Яку автомагнітолу купити
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Яку автомагнітолу купити

Якої фірми купити автомагнітолу

Найпопулярнішими і хорошими за якістю є магнітоли фірм:

- Pioneer

- Sony

- Mystery

- Kenwood

- JVC

- Alpine

Рекомендуємо купувати магнітолу однієї з фірм, перерахованих вище. Напевно, багато з вас, хотіли б щоб ми порекомендували кілька конкретних моделей автомагнітол, що ми власне і зробимо нижче.

Pioneer MVH-1400UB

Бюджетна модель магнітоли для авто. Монтажний роз'єм 1 DIN. Наявність LCD дисплея, з відображенням 1-ої рядки з 10 символів. Підтримка типу носія: CD-R/RW. Підтримка форматів: MP3, WMA, AAC, AudioCD. Максимальна вихідна потужність: 50Вт x 4 канали. Є вбудований еквалайзер. Діапазони радіо: FM / MW / LW, підтримка RDS. На передній панелі є USB-вхід з можливістю підключення флешки, а так само iPod або iPhone.

Pioneer DEH-6400BT

Модель 1 DIN магнітоли преміум сегменту. Автомагнітола включає в себе монохромний дисплей, з можливістю регулювання яскравості підсвічування і яскравості дисплея. Підсвічування багатокольорова. Підтримка носіїв: CD-R/RW. Підтримка форматів: Audio-CD, MP3 і WMA. Наявність USB-виходу (підтримка підключення флешки, а також iPod і iPhone). Радіо включає діапазони: FM / MW / LW, є підтримка RDS. Вбудований еквалайзер має 5 смуг.

Mystery MDD-6220S

Одна з найпопулярніших 2 DIN аудіомагнітоли, яка поєднує в собі широкий функціонал і порівняно низьку вартість. Багатокольоровий сенсорний дисплей 6,2 дюйми, формату 16:9. Підтримувані носії: CD-R/RW і DVD-R/RW. Підтримувані формати: Audio-CD, DVD-Video, MP3, MPEG4, DivX, WMA, JPEG. Підтримка карт пам'яті: SD і MMC. Мається USB-вхід для підключення флешки. Діапазони радіо: FM, УКВ, СВ.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить