Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Поради як вибрати магнітолу в машину

Поради як вибрати магнітолу в машину
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Поради як вибрати магнітолу в машину

Отже, ви вирішили купити або замінити магнітолу в своє авто. З чого необхідно почати? У першу чергу ви повинні вирішити, яку акустику хочете мати в своєму авто. Якщо ж вас влаштовують штатних 4 динаміки (які можна замінити), то вибирати магнітолу необхідно під них, якщо ж ви хочете в авто встановити аудіосистему (потужні динаміки, сабвуфер, а також додаткові динаміки) роблячи ставку на якості звуку, то магнітолу необхідно спочатку орієнтувати на дані функції.

Після цього потрібно визначити чітку суму, яку ви виділяєте на покупку. Якщо ви є меломаном, то краще ще підкоп грошей, щоб придбати якісну магнітолу і потім не шкодувати про неправильному виборі. Якщо ж вам магнітола потрібна, щоб просто вона була, то для цього можна купити найпростішу магнітолу з CD і радіо, особливо не заморочуючись над цим питанням.

У багатьох водіїв в такому випадку може виникнути питання: чи обмежитися штатної акустикою або ж встановлювати аудіосистему. Знову-таки, відповідь буде залежати від декількох факторів: від часу проводження в авто і його цілі, від ваших фінансових можливостей, а також від необхідності такого роду акустики. Якщо ви не часто і не багато їздите на машині, то витрачати зайві кошти на акустику - немає сенсу. Ці гроші краще вкласти, наприклад, в колеса, купивши литі диски або ж у висвітлення, замінивши штатні лами ксеноном. Якщо ж ви живете машиною і любите якісний звук, то встановлювати дорогу і якісну акустику однозначно варто.

Як вибрати автомагнітолу за параметрами

Після того як ви визначили суму на покупку автомагнітоли, і яку акустику ви хочете - переступайте до вибору автомагнітоли. При виборі моделі аудіомагнітоли орієнтуйтеся на наступні параметри, які ми викладемо нижче.

Типорозмір

Практично всі магнітоли, крім вироблених на заміну штатних з нестандартними посадочними раз'омамі, мають стандартні типорозміри. На сьогоднішній день існує 2 стандартних типу автомобільних магнітол: 1 DIN і 2 DIN.

Чим відрізняється 1 DIN від 2 DIN?

Це питання задають практично всі автовласники, які стоять перед питанням вибору автомагнітоли. Відмінність 1 DIN від 2 DIN в першу чергу в розмірах самої магнітоли. Тобто, 1 DIN - це звичайна автомагнітола, тип яких бачив і знає кожен. 2 DIN - співрозмірні з 2-ма 1 DIN магнітолами, нижче ви можете побачити картинку, на якій наочно видно різницю між двома цими типами магнітол: вгорі - магнітола 1 DIN, внизу - 2 DIN.

Який тип магнітоли вибрати 1 DIN або 2 DIN - вирішуйте виходячи зі своїх особистих переваг і виділеної суми грошей. Крім того, зверніть увагу, що не в кожної моделі автомобіля є спеціальне місце для встановлення магнітол 2 DIN, хоча практично всі сучасні автомобілі передбачають установку магнітол такого типорозміру.

У магнітолах 2 DIN більш зручно управління, і на відміну від автомагнітол 1 DIN кнопки більше за розмірами. Крім того, нові автомагнітоли 2 DIN випускаються з великим сенсорним екраном, що перетворює автомагнітолу в дуже зручний мультимедійний пристрій, який може не тільки відтворювати відеофільми, але і виводити відео зі встановленої ззаду камери. Звичайно ж, 2 DIN магнітоли, з великим кольоровим дисплеєм, особливо з сенсорним, поза порівнянь з 1 DIN, але і різниця в ціні між ними більш ніж в 3 рази.

Програвач

Абсолютна більшість автомагнітол включають в себе CD-програвач. CD-програвач відтворює CD-диски: CD-R/RW. У середньому на CD диск поміститься близько 100 треків у форматі MP3, чого цілком достатньо. Дорожчі моделі магнітол, в переважній більшості це 2 DIN, включають в себе DVD-програвач, він більше необхідний даними магнітол для відтворення відеофайлів.

Кількість каналів

Обов'язково зверніть увагу на те, яка кількість каналів має вбудований підсилювач автомагнітоли. Практично всі автомагнітоли мають 4 каналу, це універсально, оскільки сучасні автомобілі комплектуються 4-ма колонками: 2-ма в задній полиці і по 1-ій в передніх дверях.

Якщо ж ви плануєте установку більшої кількості колонок, а також установку сабвуфера, то для цього вам знадобиться додатковий окремий підсилювач. При цьому вибирайте магнітолу, в якій будуть окремі виходи для сабвуфера, фронтальних, тилових і додаткових каналів.

Вихідна потужність

Ще один параметр, на який потрібно звернути увагу - максимальна вихідна потужність автомагнітоли. Цей параметр означає, якої потужності ви можете підключити колонки до магнітоли. Більшість автомобільних магнітол мають максимальну вихідну потужність в 50 Вт, чого цілком достатньо для хорошого звучання. Таким чином, стандартні параметри виводу звуку автомагнітолою: це 4 канали по 50 Вт.

Дисплей

Наступне, на що необхідно звернути увагу - дисплей автомагнітоли. Дисплеї автомагнітол бувають трьох кольорів: монохромними, двобарвними і кольоровими. Монохромні дисплеї - найдешевший і простий вид дисплеїв. Монохромний дисплей включає в себе один рядок, а також функціональні значки та написи. Двоколірні дисплеї в порівнянні з монохромними, коштують трохи дорожче, але мають більш приємний вигляд, що улучает сприйняття виведеної на дисплеї інформації. Багатобарвні дисплеї - мають більше трьох кольорів, а також ЖК і LCD панелі. Останні дисплеї встановлюються в 2 DIN магнітоли, і мають найкращий висновок інформації, при цьому на них ви можете переглядати відео. Також є 1 DIN автомагнітоли з висувним екраном - саме практичне рішення для тих, у кого в машині немає можливості установки 2 DIN магнітоли.

Колір підсвітки

Вибираючи магнітолу, орієнтуйтеся на те, щоб підібрати колір підсвічування кнопок, що гармонує з кольором підсвічування центральної консолі, інакше вийде колірна дисгармонія, що буде не дуже красиво виглядати. Магнітоли, починаючи з середнього сегмента, мають можливість вибору кольору подцветки.

Радіо

Всі автомагнітоли включають в себе радіоприймач з можливістю прийому сигналу в декількох діапазонах. Нас будуть цікавити тільки 2 з них: FM і УКХ, так як саме в цих двох діапазонах віщають якісні радіостанції. Вибирайте модель автомагнітоли, яка буде мати підтримку RDS. RDS - це текстова інформація, яка передається разом з сигналом радіостанції і виводиться на екран автомагнітоли. Як правило, через RDS радіостанція виводить свою назву, телефон, інформацію про погоду і пробках, рекламу та іншу інформацію.

Теги ID3

Крім CD-тексту (відображення на дисплеї пристрою виконавця і назви композиції) деякі автомагнітоли підтримують теги ID3, які містять в собі MP3-файли. У даних тегах міститься інформація можливостей відтворення треку, яка виводиться на дисплей: виконавець і назву треку, інформацію про альбом та іншу інформацію, висновок якої підтримує магнітола.

Еквалайзер

Для любителів налаштування відтвореного звуку в магнітолах є вбудований еквалайзер. Головне, на що необхідно орієнтуватися в еквалайзері, це на кількість його смуг. В принципі, 5-ти смуг еквалайзера буде цілком достатньо. Також деякі моделі автомагнітол включають в себе передустановки еквалайзера, які автоматично налаштовують еквалайзер під певний тип музики.

Наявність USB-інтерфейсу

Автомагнітола з USB дозволить вам відтворювати записані на USB-флешку музичні файли. Це дуже зручно, так як вам не доведеться постійно марнувати диск. На флешку файли швидко копіюються, а до того ж, залежно від обсягу флешки, на неї може поміститися набагато більше треків, ніж на CD-диск. За наявності USB-інтерфейсу в магнітолі, залежно від характеристик моделі, вона може мати підтримку роботи з iPod і iPhone.

Як вибрати магнітолу 2 DIN

При виборі 2 DIN магнітоли рекомендуємо орієнтуватися на наступні функції (при їх необхідності): діагональ і кольоровість екрану, наявність сенсорного екрану, відтворювані відеоформати, наявність навігаційних систем GPS і ГЛОНАСС і можливість підключення камери заднього виду.

Якщо ви все-таки вирішили зупинити свій вибір на 2 DIN магнітоли, то уточніть у продавця: чи підійде вона в панель вашої машини, і чи необхідна для цього спеціальна додаткова панель, яка використовується у випадку щоб приховати зазор між панеллю і магнітолою....


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить