Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Який відеореєстратор краще вибрати

Який відеореєстратор краще вибрати
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Який відеореєстратор краще вибрати

Вибравши модель відеореєстратора, обов'язково подивіться приклад записаного їм відео в інтернеті, напевно воно має бути, якщо модель обраного вами реєстратора популярна. Зверніть увагу на якість і плавність картинки, а також на якість записаного звуку.

Якщо відео знімалося вночі, то переконаєтеся, що відеореєстратор добре реагує на освітлення фар зустрічного руху і не «засліплюється», особливо від ксенону. На відео повинні бути добре і чітко видно автомобілі та їх номерні знаки.

Якої фірми вибрати відеореєстратор

На сьогоднішній день найпопулярнішими фірмами-виробниками відеореєстраторів є фірми:

- DOD;

- Akenori;

- Globex;

- Explay;

- TeXet;

- Neoline.

Як вибрати хороший відеореєстратор

Давайте розглянемо декілька моделей реєстраторів, на які ми рекомендуємо вам звернути увагу при виборі та купівлі.

Explay DVR-002

Дана модель відеореєстратора має відеокамеру і екран. Реєстратор записує відео з роздільною здатністю 840x480 пікселів, 30 кадрів в секунду. Формат запису AVI. Підтримка карт пам'яті SD до 64 Гб. Харчування - через бортову мережу авто. Є можливість підключення до комп'ютера через USB. Кут огляду - 120 °.

Akenori DriveCam 1080PRO

Відеореєстратор включає в себе вбудовану камеру, екран, мікрофон і динамік. Записуване відео має дозвіл 1920x1080 пікселів, 30 кадрів в секунду. Режим запису - циклічний. На записуване відео накладається дата і час запису. Запис проводиться у форматі MOV, відеокодек - H.264. Живлення пристрою здійснюється через бортову мережу автомобіля. Мається HDMI вихід і вихід на USB. Підтримка карт пам'яті SD до 32 Гб.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить