Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Для чого необхідний відеореєстратор

Для чого необхідний відеореєстратор
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Для чого необхідний відеореєстратор

Як тільки що було сказано, на сьогоднішній день в нашій країні на дороги виїжджає величезна кількість машин, при цьому далеко не всі водії дотримуються правил дорожнього руху, і часом порушують їх нахабним чином. Крім цього, на дорогах існує велика кількість так званих «підстав», коли з метою наживи зловмисники намагаються інсценувати аварію, яка буде виглядати таким чином, що її винуватцем є ви. Ну і останньою причиною покупки відеореєстратора є перевищення посадових повноважень деякими співробітниками ДПС. У всіх перерахованих ситуаціях відеореєстратор фіксуватиме дорожню обстановку, і завдяки записаному відео ви зможете довести свою правоту і невинність.

Якщо ви вирішили придбати собі в автомобіль відеореєстратор, то ми допоможемо вам визначитися з його вибором, розповівши про те, на які параметри слід звернути увагу і яку модель відеореєстратора краще вибрати.

Як вибрати відеореєстратор за параметрами

Конструкція відеореєстратора

Відеореєстратори мають кілька типів конструкцій, найбільш поширеними є моделі з вбудованою камерою - це найпростіший тип реєстраторів, який кріпиться на лобовому склі автомобіля. Відеореєстратори можуть мати дві вбудовані камери, де одна - знімає дорогу, а друга - салон. Також є відеореєстратори без вбудованої камери, вони включають кілька роз'ємів для підключення зовнішніх відеокамер, але такі пристрої менш компактні і більш затратні.

Кількість каналів запису відео

Перед вибором відеореєстратора вирішите, яка кількість каналів ви хочете, щоб записував ваш відеореєстратор. Деякі реєстратори можуть записувати до 8-ми каналів, але це занадто багато і воно непотрібно. Як правило, набувають відеореєстратори, які мають один канал відеозапису, набагато рідше - 2. Тобто, одноканальні відеореєстратори мають одну камеру, з якої ведеться запис відео, двох канальні відеореєстратори дають можливість підключити додаткову камеру (як правило, задню), таким чином, відеореєстратор буде записувати відео з двох ракурсів.

Вбудований динамік

Завдяки вбудованому динаміку ви зможете відтворювати записане відеореєстратором відео і при цьому прослуховувати записаний звук. Не зовсім важливий параметр, але, тим не менш, корисний.

Мікрофон

Вбудований мікрофон дозволить записувати відео зі звуком, в салоні автомобіля.

Екран

За наявності вбудованого в відеореєстратор екрану, на ньому буде відображатися записуване відеозображення. При необхідності ви зможете відтворити на реєстраторі записане відео, яке буде демонструватися на цьому екрані. Таким чином, у разі виникнення спірної ситуації на дорозі, ви зможете безпосередньо на реєстраторі продемонструвати записане відео і довести свою правоту. При виборі реєстратора зверніть увагу на те, який дозвіл і розмір має екран, а так само на наявність можливості його повороту.

Підтримка карт пам'яті

Снимаемое відеореєстратором відео має записуватися на носій. Переважна більшість відеореєстраторів мають підтримку карт пам'яті, на які і проводиться запис відео з реєстратора. При виборі моделі відеореєстратора орієнтуйтеся на можливість запису на карти SD і microSD - це найпопулярніший формат карт. Також зверніть увагу на те, з яким максимальним розміром підтримуються карти пам'яті у вибраній вами моделі відеореєстратора. Чим більше об'єм карти підтримується - тим краще. Оптимальний об'єм карти пам'яті для відеореєстратора із звичайним якістю записуваного відео - 16 Гб, для реєстраторів, які виробляють запис в HD-форматі, оптимальний розмір карти пам'яті повинен бути - 32 або 64 Гб. Також є відеореєстратори до яких можна підключити зовнішній жорсткий диск.

Режим запису

Відеореєстратори мають можливість запису відео в одному з двох режимів: безперервному і циклічному. Є й моделі реєстраторів, які підтримують два режими запису відео: безперервний і циклічний.

При безперервному режимі запису відеореєстратор записує відео безперервно до тих пір, поки на картці пам'яті не закінчиться вільне місце. Після цього запис відео припиняється і зможе поновитися тоді, коли ви очистите карту пам'яті або встановіть іншу - чисту.

Циклічний режим запису полягає в тому, що реєстратор записує відео частинами (у вигляді декількох файлів), тривалість яких 3, 10 або 15 хвилин. Після того як карта пам'яті буде заповнена, нові файли будуть записуватися замість тих, які були записані найпершими. Таким чином, йде кругова запис відео на карті пам'яті: найстаріший файл видаляється, а на його місці записується новий. Але тут є один дуже негативний чинник - це те, що коли закінчується запис одного фрагмента і починається наступний, є кілька секунд, в які не відбувається запис відео. У результаті таких «пауз» ви можете не зафільмувати найважливіший момент дорожньої обстановки.

Параметри записуваного відео

Обов'язково зверніть увагу на параметри записуваного відео, а в першу чергу на його вирішення. Чим вище дозвіл записуваного відео відеореєстратором, тим буде більше і якісніше картинка. Наступне на що потрібно звернути увагу - кількість записуваних кадрів в секунду. Найкращий параметр - це 30 кадрів в секунду. Найкращими на сьогоднішній день є відеореєстратори, які виробляють запис відео в HD форматі, в відеорежимах 720p або 1080p.

Формат запису

Формат запису - це те, в якому форматі записується відео відеореєстратором. Найбільш популярні формати відео, в яких записують реєстратори: AVI, MOV і MP4. Вкрай не рекомендуємо купувати відеореєстратор, який проводить запис відео у власному форматі, так як це дуже незручно.

Поворот і розворот камери

Поворот і розворот відеореєстратора дозволить вам повертати його в ту сторону, в якій необхідно провести зйомку. Наприклад, це дуже зручно, коли вас зупиняє інспектор ДПС, ви можете повернути камеру реєстратора в свій бік, щоб зняти свої дії та дії інспектора.

Нічна зйомка

Якщо ви часто робите нічні поїздки, то зверніть увагу на те, щоб у відеореєстраторові була можливість нічної зйомки, яка допомагає матриці адоптіроваться під умови слабкого освітлення.

Живлення

Відеореєстратори можуть живитися як від акумуляторів, так і від бортової мережі автомобіля. Також є комбіновані моделі реєстраторів, які можуть харчуватися як від акумуляторів, так і від бортової мережі. Вид живлення відеореєстратора вибирайте виходячи з того, чи необхідно вам автономне живлення реєстратора чи ні. Як правило, живлення від бортової мережі автомобіля цілком достатньо.

Кріплення на присосці

Даний тип кріплення відеореєстратора дозволить вам його закріпити на лобовому склі, без будь-яких складнощів, при цьому він не заважатиме вам огляду дороги.

Можливість підключення реєстратора до комп'ютера

При наявності в відеореєстраторові можливості підключення до комп'ютера, за коштами USB-інтерфейсу, ви зможете скопіювати записане реєстратором відео на комп'ютер.

Радар-детектор

Якщо ви віддаєте перевагу багатофункціональні пристрої, то тоді рекомендуємо віддати перевагу відеореєстратора, в якому буде вбудований радар-детектор. Радар-детектор - це пристрій, який може вловлювати сигнал приладів вимірюють швидкість і попередити вас про це. Тобто, радар-детектор заздалегідь оповістить вас про те, що поблизу знаходиться пост ДПС або ж інспектор ДПС з радаром. Таким чином, вам непотрібно буде купувати 2 різних пристрої, що допоможе не перевантажувати лобове скло великою кількістю пристроїв.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить