Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Тюнінг ходової частини автомобіля

Тюнінг ходової частини автомобіля
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Тюнінг ходової частини автомобіля

Більш професійним і серйозним виглядом тюнінга є тюнінг ходової частини. Сюди входить удосконалення механізмів і заміна / встановлення деталей, які безпосередньо пов'язані з рухом автомобіля.

Тюнінг двигуна

Тюнінг двигуна являє собою доопрацювання або заміну двигуна автомобіля заводського виробництва, для збільшення його потужності та ефективності. У доопрацювання входить заміна поршнів і клапанів, також багато полегшують деякі деталі двигуна, для того щоб зменшити втрати в роботі. Як правило, тюнінг двигуна виробляють власники, які мають досить великий досвід експлуатації транспортного засобу і добре розуміють що, як і куди.

Тюнінг гальм

При тюнінг двигуна обов'язково потрібно задуматися над тюнінгом гальмівної системи, зокрема над установкою гальмівних колодок з високим коефіцієнтом тертя, що витримують високі температури, установку дисків більшого діаметру та більшої товщини, для того щоб підвищити ефективність гальмівної системи.

Тюнінг підвіски

Що стосується підвіски, то для її тюнінгу автовласники можуть встановлювати більш жорсткі (газові) амортизатори, пружини, стійки підвіски і т.п. - Щоб збільшити стійкість автомобіля при їзді на високій швидкості і при входженні його в повороти. Для більш комфортної ж їзди, якщо ви віддаєте перевагу спокійну їзду, то рекомендується встановити масляні амортизатори.

Де можна отримати інформацію про тюнінг

Для того щоб отримати більше інформації про тюнінг автомобілів і про тюнінг саме вашої моделі авто, рекомендуємо відвідати ресурс «Драйв 2», де тисячі автовласників різних моделей авто з різних куточків планети ведуть «бортові журнали», розповідаючи про експлуатацію своїх машин і зокрема про їх тюнінгу.

Також, практично у кожної моделі авто є свій сайт і форум, де власники конкретних марок авто обговорюють проблеми, пов'язані з автомобілем, а також на кожному такому форумі є розділ присвячений тюнингу.

На сьогоднішній день існує велика кількість сервісних центрів, які виробляють тюнінг автомобілів. Тому якщо ви хочете мати натюнінгованний автомобіль, але не маєте досвіду в даному питанні, то зверніться в один з таких центрів, де вам допоможуть знайти цікаві тюнінгові рішення.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить