Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Зовнішній тюнінг автомобіля

Зовнішній тюнінг автомобіля
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Зовнішній тюнінг автомобіля

Важливим чинником є ​​і зовнішній тюнінг автомобіля, так як «зустрічають по одягу ...».

Тюнінг фар

У виду низької якості освітлення дороги рідними фарами у більшості автомобілів, багато автовласників їх тюнингуют, виробляючи заміну звичайних галогенових ламп ксеноном, якість освітлення яких у кілька разів краще. З причини того, що у більшості автомобілістів встановлений ксенон, і далеко не у всіх він встановлений правильно, через це такі горе-водії сліплять водіїв, які їдуть в зустрічному напрямку, установка в свій автомобіль ксенонових ламп трохи допоможе в даній ситуації, поки зіниці адоптіруются після осліплення.

Врахуйте, що ксенон ні в якому разі не рекомендується встановлювати самостійно! Якщо ж ви з якихось причин встановили його самостійно, то обов'язково після цього відправляйтеся на СТО, де за певну плату вам вироблять регулювання фар.

Тюнінг передніх фар

Отже, як було сказано вище, найчастіше в тюнінг фар входить установка ксенону. Для установки ксенону необхідні спеціальні: маски, блоки розпалу й самі ксенонові лампи. На свій розсуд ви можете придбати маски з так званими ангельськими очками (це така кругова підсвічування в фарах, яка спалахує при включенні габаритних вогнів, як в автомобілях марки BMW). Що стосується ксенонових ламп, то рекомендуємо встановлювати лампи, температура кольору яких від 4300 до 5000 кельвінів - такі лампи найефективніші, тому що зберігають хорошу якість освітлення навіть в погану погоду. Також ксенон може бути встановлений і в протитуманні фари.

Тюнінг задніх фар

Що стосується задніх фар, то їх найчастіше тюнингуют світлодіодами, що виглядає досить красиво, а крім того, такі фари відмінно відображають габарити вашого авто.

Заміна дисків

Для поліпшення ходових властивостей автомобіля проводиться заміна звичайних сталевих дисків легкосплавними. Завдяки їм машина в значній мірі перетворюється, але і при цьому ви, звичайно ж, помітите, що машина стала «йти» легше. Зараз дуже модно встановлювати диски великого діаметру. Вибираючи такі диски дуже важливо правильно підібрати шини до них, щоб у збірному вигляді колеса не терлося об арки.

Тюнінг дзеркал заднього виду

До тюнінгу можна віднести і тюнінг дзеркал заднього виду. Самі ж дзеркала можна зовсім замінити, або провести їх дообробки. Що стосується доопрацювання, то можна встановити підігрів дзеркал, а також встановити електронну регулювання положення скла, замість механічної. Якщо ж ви хочете більш функціональні і якісні дзеркала, то можна зовсім замінити наявні стандартні дзеркала.

Фарбування кузова та заміна бамперів

Якщо ви вирішили зайнятися тюнінгом серйозно то, звичайно ж, необхідно зробити так, щоб ваш автомобіль відразу ж ідентифікувався і відрізнявся від своїх побратимів. Для цього любителі тюнінгу вносять деякі зміни в колір кузова, або роблять будь-які доповнення: у вигляді графіті, різних малюнків, додаючи каки-то відтінки кольору і т.п. Врахуйте, що істотні зміни в кольорі - вимагатимуть внесення змін до реєстраційних документів на автомобіль. Також невід'ємною частиною тюнінга, у його любителів, є заміна заводських бамперів на нові, найчастіше спортивної форми, для поліпшення аеродинаміки авто.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить