Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як правильно мити машину самому

Як правильно мити машину самому
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як правильно мити машину самому

Тепер давайте перейдемо до найцікавішої частини нашої статті, про те, як мити машину самому. Якщо ви купили собі побутову міні-мийку для автомобіля, і вважаєте за краще самостійно мити свій автомобіль, то ми вам розповімо, як це робиться.

Як мити машину побутової міні-мийкою

Найпопулярніша міні-мийка для автомобіля - міні-мийка від компанії Karcher. Керхером мити автомобіль дуже зручно, ці побутові мийні апарати досить успішно зможуть замінити мийку автомобіля на автомийці. Як мити машину Керхером?

Як швидко обполоснути машину

Якщо ви хочете швидко помити свій автомобіль, то для цього ви можете просто змити бруд і пил: з кузова, арок і коліс - за допомогою струменя води з міні-мийки. Витирати чи після цього автомобіль чи ні - вирішуйте самі, виходячи з погодних умов, необхідності і наявності вільного часу.

Як ретельно вимити машину

Початок мийки автомобіля починається з ополіскування водою кузова, щоб збити з нього основну бруд, не забуваючи про арках, колесах і днище. Для того щоб ретельно вимити машину, наносимо спеціальні хімічні очисні кошти на окремі частини автомобіля. Спочатку наносимо засіб для очищення гуми, потім засіб для очищення дисків. Потім наносимо засіб для очищення пластмаси та пластику. Якщо на поверхні кузова є сліди комах або ж плями, то нанесіть на них відповідний засіб. Після чого залишаємо машину на 1-2 хвилини, щоб кошти дали свій ефект і злегка вбралися.

Після цього одягаємо спеціальну насадку-ємність, в яку наливаємо миючий засіб для мийок високого тиску, ця насадка одночасно подає воду і миючий засіб, перетворюючи це все в піну. Шар піни наноситься на авто драбинкою знизу вгору, після чого наноситься другий шар. Через пару хвилин, коли піна почала стікати - змиваємо її також знизу вгору драбинкою, після того як піна змита - дуже ретельно обполіскуємо автомобіль драбинкою зверху вниз. Врахуйте, що на мийках високого тиску потік води необхідно направляти на машину під кутом 45 градусів.

Потім спеціальною ганчірочкою витираємо насухо скла і кузов автомобіля, після чого можна нанести на кузов автомобіля віск і розтерти його. Наприкінці переконайтеся, що немає ніяких патьоків і розлучень. На завершення мийки ви можете нанести на бічну частину шин спеціальний чернітель, який додасть шинам вид новизни.

Як мити машину руками

Для початку повністю облийте машину водою з відра, або ж за допомогою шланга. Після цього розведіть у відрі автошампунь і нанесіть його на автомобіль. Потім добре змийте шампунь і витріть автомобіль вологою спеціальної ганчіркою. Після цього ви можете нанести віск на кузов автомобіля і розтерти його. При необхідності наносимо чернітель на шини і втираємо його в гуму.

Як мити машину взимку

Звичайно ж, багатьох автомобілістів цікавить те, як правильно мити машину взимку. Вище ми давали кілька рекомендацій з даного приводу, що стосується конкретних рекомендацій, то взимку машину необхідно мити виключно холодною водою, так як гаряча вода через перепад температур може негативно позначитися на лакофарбовому покритті, а також спровокувати появу тріщин на лобовому склі.

Перед нанесенням шампуню - кузов необхідно ретельно вимити від льодової кірки і снігу, інакше сенсу від такої мийки не буде. Після миття автомобіль необхідно ретельно висушити, щоб залишилася вода не перетворилася на лід.

Чим краще мити машину

Засоби для безконтактної мийки

Якщо машину ви миєте побутової міні-мийкою, то для цього використовуйте спеціальний миючий засіб для мийок високого тиску. Дані кошти повинні відмінно пінитися і мати перелік властивостей, які дозволяють максимально якісно очистити поверхню кузова автомобіля від різного роду забруднень, а також захистити лакофарбове покриття. Для воскування кузова рекомендуємо використовувати віск з інтенсивним водовідштовхувальним ефектом, який також забезпечить максимальний блиск. Віддати перевагу краще засобам фірми Karcher.

Засоби для контактної мийки

Для самостійної ручного миття вам знадобиться: автошампунь для ручної мийки та спеціальна губка для миття автомобіля. При необхідності ви можете використовувати віск для авто.

Як для безконтактної, так і для контактної мийки автомобіля ви можете використовувати: чернітель для шин, засіб для очищення дисків, засоби для видалення плям і комах, засіб для очищення пластику.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить