Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як правильно мити машину

Як правильно мити машину
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Як правильно мити машину

Після того як ми розглянули, коли і де можна мити машину, тепер давайте безпосередньо розповімо про те, як мити машину. Далі ми розглянемо всі нюанси мийки у всіх перерахованих вище варіантах.

Як правильно мити машину на автомийці

Отже, давайте почнемо з того, як мити машину на автомийці: як за допомогою мийника, так і самостійно. Найголовніше завдання в даній ситуації - знайти хорошу мийку, з сумлінними працівниками. Для цього порасспрашивать своїх знайомих про те, яка мийка в місті найкраща. Звичайно, у кожного водія буде свою суб'єктивну думку з приводу якості мийки, тому правильно відповісти для себе на це опитування ви зможете тільки тоді, коли перепробуете кілька мийок і порівнявши їх роботу.

Мийка автомобіля мийником на автомийці

Для того щоб вам помили автомобіль на автомийці, необхідно туди заздалегідь записатися, так як на хороших мийках завжди існує черга. Приїхавши на автомийку, ви повинні будете вибрати вид мийки. На кожній митті є свої назви: «лайт», «експрес» тощо, тому уточніть заздалегідь, що кожен з даних видів мийок включає. Як правило, на автомийках виробляють наступні послуги:

Безконтактна мийка:

- Обмивка кузова водою;

- Обмивка кузова водою з наступним його ручним витиранням;

- Мийка кузова автошампунем (піною);

- Мийка кузова автошампунем (піною) та наступним його ручним витиранням;

- Мийка кузова автошампунем (піною) і натирання його воском.


Контактна мийка:

- Ручне змивання бруду з поверхні кузова автомобіля з подальшим його витиранням;

- Ручне змивання бруду, мийка автомобіля автошампунем і витирання кузова;

- Ручне миття і натирання кузова воском.

Крім цих двох основних видів мийки вам також можуть запропонувати додаткові послуги:

- Прибирання в салоні;

- Чорніння шин;

- Миття моторного відсіку;

- Поліровку кузова.

Який саме вид мийки виробляти - вирішуйте виходячи з вартості послуг, її необхідності, ступеня забрудненості авто і погодних умов. Якщо ви давно не мили автомобіль або хочете щоб він був добре вимитий і блищав - для цього вибирайте: безконтактну мийку з мийкою кузова активною піною і з наступним натиранням його воском і чорнінням шин. Після такої мийки ваш автомобіль буде мати максимально красивий вигляд. Якщо ж ви особливо не заморочується на красі автомобіля, вам необхідно швидко змити пил і бруд з кузова - то найпростіша безконтактна мийка найкращий варіант.

Якщо ж ви вирішили провести генеральну мийку автомобіля, то рекомендуємо вибрати: прибирання салону автомобіля, мийку моторного відсіку, безконтактну мийку з активною піною, натирання кузова воском і чорнінням шин.

Після того, як ви вибрали тип мийки автомобіля, мийник або адміністратор говорить вам в якій бокс заганяти свій автомобіль. Загнавши свій автомобіль в бокс, заглушите двигун, важіль коробки передач переведіть в нейтральне положення і поставте автомобіль на ручне гальмо. Витягніть ключі із замка запалювання і вийдете з автомобіля, перевірте - чи щільно закриті двері. Після цього мийник приступає до мийки автомобіля. Коли ваш автомобіль помиють, ви перевіряєте якість миття, розраховуєтесь і їдете.

На що саме звернути увагу, коли вам будуть мити авто на мийці - ми розповімо нижче, де торкнемося питання самостійної мийки автомобіля, вказавши на деякі нюанси в цьому питанні.

Мийка автомобіля на автомийці самостійно

Тут ми згадаємо кілька нюансів при самостійній мийці машини на автомийці. Для початку дізнайтесь, яка оплата за так звану оренду мийки, і як ведеться оплата. Кожна мийка може мати своє обчислення вартості. Хтось встановлює вартість залежно від часу, а хтось в залежності від часу і кількості спожитої води - ці нюанси необхідно заздалегідь уточнити. Як правило, ваш час на мийці буде обмежено, тому уточніть і це питання теж. Також вам потрібно буде заздалегідь придбати всі засоби автокосметики для миття автомобіля.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить