Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Коли необхідно мити машину

Коли необхідно мити машину
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Коли необхідно мити машину

Багато водіїв, особливо новачки, цікавляться: коли необхідно мити автомобіль і як часто це можна робити. Водіїв зі стажем же цікавить дане питання з іншого боку. Якщо новачки цікавляться цим, так як не знають відповіді на це запитання, то водіїв зі стажем це питання цікавить більше в цілях безпеки. Безпека полягає в тому, що при митті авто на автомийці воно піддається великому тиску води, а також при цьому використовується дуже складна автохімія - через що виникає питання, як часто можна мити автомобіль, щоб не зіпсувати лакофарбове покриття. Дійсно, великий тиск води і натиск якої подається на машину, не найкращим чином позначаються на кузові автомобіля, а використовувана для цього автохімія, незважаючи на те, що хоч і ефективно очищає кузов автомобіля від бруду, тим не менш, негативно позначається на лакофарбової поверхні кузова.

Як часто необхідно мити машину в літній період

В Інтернеті, на багатьох ресурсах, досить часто автомобілісти міркують на тему: як необхідно мити автомобіль в теплу пору року. Звичайно ж, однозначної відповіді ви не знайдете - це кожен повинен вирішити для себе сам, але за допомогою деяких фактів і гіпотез, наведених нами, ви зможете прийняти правильне для себе рішення.

Особисто ми вважаємо, що автомобіль необхідно мити тоді, коли ви самі вважаєте це за потрібне. Ну погодьтеся, їздити на брудному автомобілі тільки тому, що через автохімії теоретично може тьмяніти або навпаки вицвітати фарба - це якось не логічно. Машина для багатьох хоч і є чимось особливим, але вона не на все життя, за статистикою кожен третій росіянин змінює автомобіль раз на 5 років, кожен другий раз на 10 років, тих, хто залишає свій автомобіль собі на все життя - дуже мало . Експлуатуючи автомобіль більше 5-ти років, на його кузові і без впливу автохімії будуть з'являтися різні пошкодження: маленькі вм'ятини від дорожніх кам'яній, корозія, подряпини і багато іншого. Виходячи з цього, автохімія й великий напір води не так вже й страшні, порівняно з природними пошкодженнями кузова. Тому, чекати поки хтось напише на брудному кузові автомобіля фразу: «Помий мене» - немає сенсу.

Хтось миє автомобіль кожен день, незалежно від того брудний він чи ні. Хтось миє автомобіль, як тільки на ньому з'являється пил або після минулого дощу, коли на ньому з'явилися пилові розводи. Ну а хтось миє авто, коли воно стає дуже брудним. У будь-якому випадку, виходите з ваших особистих переваг, зайнятості і погодних умов при вирішенні даного питання.

Як часто необхідно мити машину взимку

Ще одне питання, яким часто задаються автомобілісти - як часто потрібно мити машину. Це питання задається з двох причин: чи доцільно взагалі мити машину в зимовий період і наскільки це негативно позначається на автомобілі.

Відповідь на це питання також має кожен дати собі сам. Як правило, в зимовий період машину необхідно мити відповідно з погодними умовами: тобто мити машину в сильний сніг або в період його танення - немає сенсу, так як ваша машина через короткий проміжок часу стане знову брудною і всі ваші старання і гроші підуть нанівець . Не рекомендується мити автомобіль, якщо температура повітря на вулиці нижче -10 градусів, так як мийка кузова може привести до негативних наслідків. В інших випадках мити автомобіль навіть корисно, оскільки реагенти, якими посипають дорогу у великих містах, дуже негативно позначаються на кузові автомобіля і тому взимку його рекомендується зрідка обполіскувати.

Де краще мити машину

В принципі є 2 види мийки автомобілів, які мають по 2 підвиди. Перший вид мийки - це мийка на автомийці, другий - самостійна мийка. На автомийці, як правило, мийку автомобіля виробляють мийники, але є й такі мийки, які надають своє обладнання (коли автовласник може самостійно помити свій автомобіль). Самостійну мийку можна розділити також на 2 види: самостійна мийка з використанням власного спеціального мийного обладнання і мийка руками. Складно, але розібратися в принципі можна.

Який з цих видів мийок найкращий? У кожному разі, мийка з використанням спеціального обладнання завжди краще. Що стосується того, де краще мити машину: на мийці або у себе, а також чи варто довірити цю справу мийнику на мийці або робити це самостійно - вирішуєте ви. Люблячий свій автомобіль автовласник завжди помиє автомобіль краще професійного мийника, тим більше мийники особливим старанням в мийці автомобіля помічені не були.

Якщо дозволяють кошти, і ви обмежені в часі - то миття машини мийником на автомийці найоптимальніший варіант для вас. Якщо ви не обмежені в часі, то самостійна миття автомобіля на автомийці дасть кращий результат. Для тих, хто дуже педантично ставиться до своєї машини, і прагне до того, щоб вона завжди була чистою і блищала - рекомендуємо придбати побутову міні-мийку Karcher, головне щоб у вас було місце, в якому є подача води і де власне можна мити машину .


 
загрузка...

Комментарии   

 
0 #1 Christoper 06.07.2017 18:45
Hi fellas! Who wants to chat with me? I'm live at HotBabesCams.co m, we can chat, you can watch
me live for free, my nickname is Anemonalove: https://3.bp.blogspot.com/-u5pGYuGNsSo/WVixiO8RBUI/AAAAAAAAAFA/JWa2LHHFI2AkHParQa3fwwHhVijolmq8QCLcBGAs/s1600/hottest%2Bwebcam%2Bgirl%2B-%2BAnemonalove.jpg , here is my photo:


https://3.bp.blogspot.com/-u5pGYuGNsSo/WVixiO8RBUI/AAAAAAAAAFA/JWa2LHHFI2AkHParQa3fwwHhVijolmq8QCLcBGAs/s1600/hottest%2Bwebcam%2Bgirl%2B-%2BAnemonalove.jpg
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить