Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як правильно вибрати автомобільний GPS навігатор за параметрами

Як правильно вибрати автомобільний GPS навігатор за параметрами
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як правильно вибрати автомобільний GPS навігатор за параметрами

Екран

Під час їзди всі вашу увагу буде звернено на екран, тому він повинен відповідати вашим вимогам. Бажано мати екран з високим дозволом і великого розміру. В основному зустрічаються моделі з дисплеєм від 2,5 до 7 по діагоналі, роздільна здатність екрану 320 на 240 точок, широкоформатне - 800 на 480 точок. Заздалегідь потрібно уточнити, чи є захист від відблисків біля екрану, але, зрозуміло, сучасні моделі мають його практично завжди. Це допомагає побачити маршрут навіть в ті дні, коли сонце найбільш активно. Також виберіть тип управління: можете натискати кнопки під екраном або вести управління безпосередньо через сенсор і натискання на екран, в такому випадку протестуйте відгук сенсора.

Пам'ять і карти

Під час покупки потрібно дивитися на карту пам'яті, так як від неї залежить ефективність і якість роботи. Відразу ж уточніть для себе, які карти вам потрібні під час їзди. Дуже часто карти потрібного регіону вже заздалегідь є в навігаторі, але якщо вони відсутні - можна завантажити карти окремо. Практично всі карти Росії є в програмному забезпеченні від Garmin. У всіх моделях навігаторів є функція прокладки маршрутка без вашого втручання, але для цього потрібно враховувати, чи є подібна функція і наскільки добре вона працює. Інакше ви побачите кінцевий пункт призначення, але бачити дорогу, по якій потрібно їхати, ви не зможете. Нові карти, які встановлюють у моделі GPS навігаторів, мають відмінну якість промальовування і дають докладну інформацію про ту чи іншій місцевості, але через це збільшується їх обсяг. У деяких картах обсяг більше 1 гігабайта, але найменший обсяг - 64 мегабайти. Найчастіше зустрічаються flash-карти, наприклад, MMC, SD, CF. Придбати їх ви можете окремо, хоча частіше вони йдуть в комплекті з пристроєм. Щоб підключити карту, потрібно окремий роз'єм. Вам в будь-якому випадку знадобиться додаткова пам'ять, якщо у нього є можливість читання мультимедіа файлів, наприклад, фотографій або музичних композицій. Основні можливості карт: голосове сповіщення про маршрут, 3D зображення, POI, список корисних об'єктів і багато іншого.

Дизайн

Від зовнішнього вигляду буде залежати спосіб кріплення навігатора всередині автомобіля. Потрібно враховувати, що при установці потрібно вибирати місце, де ви будете бачити екран і швидко отримувати інформацію про маршрут, але з іншого боку приймач повинен ловити навігаційний сигнал. Найкраще підключати пристрій до приймача зовнішньої антени, так як небо закрите дахом машини, а скла часто мають систему обігріву, тому навігатор може просто напросто не вловити сигнал в потрібний момент. Зовнішня антена кріпиться на даху машини, що забезпечує гарантоване отримання сигналів. Також погляньте на кількість кнопок на пристрої, краще купувати модель без кнопок. Обов'язково подивіться, чи є кабель для підключення до прикурювача в комплекті з навігатором.

Вказівка ​​докладного маршруту

Дану функцію називають AutoRouting - автоматичне вказівку маршруту до певного об'єкта. Якщо ви приїдете в невідому місцевість, вам складно буде орієнтуватися, але завдяки функції ви будете бачити дорогу у всіх подробицях. Але функція буде працювати лише за наявності карт в навігаторі, на яких вказується список доріг, об'єктів, дорожніх знаків і так далі. Для збільшення вашого комфорту можна вибрати тип маршруту: оптимальний, найкоротший, зручний, їзда по головним дорогам та інші.

Ергономічність

За ергономічність відповідає кілька характеристик: спосіб кріплення, голосове керування, харчування навігатора. Потрібно поставитися до них дуже уважно, тому що завдяки голосовому управління ви не будете відволікатися на музику або розмови друзів, які їдуть разом з вами. Регулярно ви будете чути про поворотах, кількості часу до потрібного об'єкта та інших нюансах. Задумайтеся, скільки харчування вам знадобиться, і куди ви збираєтеся їздити? Можливо, при далеких поїздках знадобиться більше зарядки. Цілком можливо доведеться докупити зарядний пристрій і АА елементи живлення, але переважніше поєднувати кілька способів зарядки. Обов'язково подивіться на надійність кріплення. Врахуйте, що навігатор повинен бути надійним і комфортним у використанні, так як при далеких поїздках без нього буде дуже складно.

Можливість автоматично об'їжджати пробки

Якщо ви часто їздите на автомобілі і живете в мегаполісі - це одна з найважливіших характеристик після якості карт. На даний момент сучасні моделі мають інформацію про пробки і отримують її завдяки УПІ модулю, або через з'єднання GPRS. Але зайти в мережу інтернет не можна через більшість моделей, використовується для цього приймач GPRS або Bluetooth, якщо ви використовуєте стільниковий разом з навігатором.

Дзвінки через GPS навігатор

У магазинах можна зустріти моделі навігаторів, які не тільки заходять в інтернет без вашого втручання, але і дозволяють здійснювати дзвінки. В основному це зручно лише з тієї причини, що офіційно розмовляти по телефону за кермом автомобіля заборонено. Завдяки Bluetooth в навігаторі можна вести розмову через гучномовець. Для цього потрібно підключити свій телефон до навігатора і почати бесіду, це дуже зручно, адже вам не доведеться тримати телефон у руці і відволікатися.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить