Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї З чого почати вибір туристичного навігатора?

З чого почати вибір туристичного навігатора?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

З чого почати вибір туристичного навігатора?

Для початку потрібно визначитися з виробником навігатора і програмним забезпеченням, що відображає карту. У магазинах ви зустрінете програмне забезпечення від чотирьох розробників: Навітел, Garmin, Автосупутник, iGO. Зрозуміло, всі програми адаптовані під того чи іншого виробника. Вибір навігатора GPS безпосередньо залежить від вибору картографічної бази. І все ж, чим відрізняється програмне забезпечення один від одного?

Navteq

Величезний досвід компанії в даній області забезпечив краще програмне забезпечення для навігаторів GPS, це найбільш повні і коректно працюють картографічні програми. Програму можна придбати безпосередньо у кращого виробника навігаторів - Garmin. Зрозуміло, програмне забезпечення підходить винятково для моделей від Garmin. У чому полягають основні плюси програми?

- Більше 15 карт місцевості Центрального Федерального округу;

-
Не менше 7 карт місцевості Північно-західного Федерального округу;

-
Південний Федеральний округ зображений на двох картах.

- Адреси та дорожні мережі в тому чи іншому окрузі показані з найвищою точністю, тому інформація, отримана з навігатора - достовірна у всіх випадках.

Навітел

Даний розробник адаптує програмне забезпечення під комунікатори і КПК, до того ж воно підходить для автомобільних JJ-Connect навігаторів. Завдяки функціонала програми можна побачити векторні карти областей і міст Росії, де показані номери будинків, назви вулиць, станції метро, ​​а також будь-яка інша інформація, яка допоможе вам упевнено переміщатися по території. Програма відразу ж знаходить ваше місце розташування і повідомляє голосом, в яку сторону потрібно повернути, і через який час ви будете в призначеному місці. Також ви дізнаєтеся про швидкість, з якою повинні переміщатися на певній дорозі, якщо ваш навігатор відноситься до класу hi-end - ви будете в курсі пробок на дорозі. Якщо ви завантажте нові карти в програму, то зможете впевнено переміщатися по областях, які не включені в основний набір карт, доступний у стандартній версії програми.

iGO

Дану програму встановлюють безпосередньо в навігатори для автомобілів від Pioneer, Mitac, TiBO і так далі. Вартість програми досить низька, а інтерфейс дуже простий. Найчастіше встановлювати її не доводиться, оскільки вона вже доступна на карті пам'яті формату miniSD. Справа в тому, що вона не встановлена ​​на один навігатор, а доступна на карті пам'яті, тому можна вставляти карту в навігатори від Mitac і програма буде працювати. Програма має не тільки карти формату 2D, але і 3D, до того ж ви можете вибрати голос чоловіка або жінки, який звучатиме при підказках. На карті ви знайдете дороги між великими вулицями Росії, назви всіх вулиць, і не менш 19000 об'єктів, також можна ввести інтереси (POI) для пошуку.

Автосупутник

Дану програму створила російська компанія і в якості першоджерела використовувала карти Телеатлас. Програма підходить для навігаторів від Hyundai і GlobalSat. У пам'яті програми міститься докладна інформація про всі вулицях і дорогах Санкт-Петербурга, Москви, Ростова-на-Дону та інших великих міст країни. Так як база POI дуже велика, ви можете знайти об'єкт, що цікавить за лічені секунди. Під час їзди ви не будете відволікатися на що-небудь, так як навігатор повідомить про тривалість поїздки або повороті за допомогою голосу. Один з головних плюсів даного програмного забезпечення - показ пробок на дорогах. Але вірогідність того, що пробка дійсно на цій дорозі - 80%.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить