Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Види GPS навігаторів

Види GPS навігаторів
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Види GPS навігаторів

Для початку потрібно зрозуміти, з якою метою ви будете використовувати навігатор GPS? Його використовують у багатьох цілях, причому про багатьох ви, можливо, навіть не здогадуєтеся. Заздалегідь потрібно сказати, що ми не будемо говорити про вбудовані моделі, а загострити увагу на додаткових і зовнішніх навігаторах.

Пішохідні моделі

Використовуються для тривалого автономного використання під час походів і подорожей. Через це і головні характеристики пристрою адаптовані під дані цілі: маленький дисплей в чорно-білому кольорі, низьке споживання енергії, невеликий корпус, захист від води та пилу, змінні батареї (АА).

Автомобільні моделі

Користуються найвищим попитом, тому коштують недешево і зустрічаються найчастіше. Визначити автомобільний навігатор можна за такими характеристиками: дисплей великого розміру (кольоровий), зарядка від автомобільної бортової мережі, величезна кількість карт, слабкий захист від зовнішнього середовища, навігація супроводжується голосом. Про даному виді навігаторів ми розповімо у всіх подробицях далі.

Мотоциклетні моделі

Приблизно такі ж, як автомобільні навігатори, але трохи від них відрізняються: невеликий корпус з додатковим кріпленням до керма, автономна робота від батарейок.

Вбудовані в стільниковий телефон моделі

Звичайно, це вбудована модель навігатора, але функцій у нього дуже багато, причому таких же, як у звичайного автомобільного навігатора. Працює навігатор дуже довго, при цьому має невеликий розмір.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить