Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Що необхідно знати для водіння автомобіля

Що необхідно знати для водіння автомобіля
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Що необхідно знати для водіння автомобіля

Теоретична частина

Давайте для початку розглянемо деякі організаційні моменти водіння автомобіля. Перед тим як почати навчатися водінню, ви обов'язково повинні не тільки прочитати, але й вивчити Правила дорожнього руху, разом із знаками і видами дорожньої розмітки. Вивчити правила необхідно обов'язково, так як від цього залежить не тільки ваше життя, а й життя інших учасників дорожнього руху. Для вивчення правил найкраще використовувати спеціальні підручники, які навчають Правилам дорожнього руху, демонструючи це все в ілюстраціях. Крім того, в Інтернеті ви можете знайти відеоуроки з навчання, як Правилам дорожнього руху, так і самому водінню автомобіля. Закріпним етапом вивчення правил є ознайомлення з першоджерелом Правил дорожнього руху. Також рекомендуємо придбати збірник екзаменаційних квитків з Правил дорожнього руху, або ж пройти тести в онлайн режимі, сервісів надають їх досить велика кількість. Дані квитки допоможуть вам як при здачі іспиту для отримання прав, так і навчать застосовувати свої теоретичні знання на практиці.

Отже, підведемо невеликий підсумок, що вам необхідно для вивчення Правил дорожнього руху:

1. Правила дорожнього руху;

2. Навчальний посібник для вивчення Правил дорожнього руху (в ілюстраціях);

3. Екзаменаційні квитки з Правил дорожнього руху.

Практична частина

Водіння автомобіля це не тільки знання правил і фізичне вміння керувати автомобілем, водіння варто розглядати більш глибоко. Під час водіння ви повинні постійно стежити за дорожньою обстановкою: через лобове та бокові скла, а також через дзеркала заднього виду. Дзеркал заднього виду в автомобілі три: два бокових дзеркала заднього виду, які розташовані на передніх дверях автомобіля і через центральне дзеркало заднього виду, що знаходиться на лобовому склі. Потрібно стежити за діями всіх учасників дорожнього руху: водіїв і особливо пішоходів. Одним словом, ви повинні постійно володіти ситуацією на дорозі, це необхідно: для вибору траєкторії руху автомобіля, для вибору швидкісного режиму, а також для попередження аварійної ситуації та екстреного реагування у разі її виникнення. Це не означає, що ви повинні постійно перебувати в напрузі і в буквальному сенсі цього слова видивлятися все, що відбувається на дорозі - ні, це в перший час буде дуже складно, надалі контроль дорожньої обстановки увійде в мимовільну звичку, головне - спочатку себе привчити до цього .

Як не боятися водити машину

Перед тим як почати перші проби у водінні, ви не повинні боятися самого автомобіля. Більшою мірою це стосується жінок - вони чомусь панічно бояться «залізного коня» і це найголовніша біда, оскільки до тих пір, поки ви не перестанете боятися, ви не зможете навчитися добре водити машину, так як за кермом - головне завжди зберігати спокій. Для того щоб не боятися автомобіля, в перший час просто заводите його, і зрідка натискаючи на педаль газу, щоб звикати до звуку мотора і набрання ним оборотів, та й до самого автомобіля теж.

Що стосується боязні водіння, то це наступне з чим стикається початківець водій. Для того щоб не боятися водити автомобіль, вам необхідно спочатку вчитися на спеціальному майданчику чи дорозі, де немає інших учасників дорожнього руху. Після того як ви оволодієте достатніми навичками управління автомобілем, ви можете пробувати виїжджати на міські дороги, де є не сильно інтенсивний рух.

Для того щоб не боятися водити машину в місті, заздалегідь продумуйте свій маршрут, навіть якщо він буде довший - нічого страшного, головне щоб рух був інтенсивним. Потім подумки подолайте цей маршрут. Згодом, коли ви вже більш впевнено будете почувати себе за кермом, намагайтеся навпаки - їздити за маршрутами, де більш інтенсивний рух, щоб набувати досвід водіння в різних місцях і при різних дорожніх ситуаціях. Для того щоб навчитися водити автомобіль в перший час краще, щоб вас курирував досвідчений водій, який би допоміг впоратися з помилками і труднощами, з якими стикаються водії-новачки.

І останнє, що необхідно тут відзначити, це одяг і взуття. Одяг не повинна сковувати ваших рухів, повинна бути зручною і не обтягує. Окрему увагу приділіть взуття, її підошва не повинна бути товстою. Найкраща взуття для водіння - це взуття на тонкій, але міцної підошві, яка буде добре ковзати по педалях. Таке взуття допоможе вам добре відчувати педалі автомобіля. Для того щоб жінці навчитися водити машину, настійно рекомендуємо ніколи не одягати взуття на підборах і великій платформі, при необхідності перевзувайтеся в машині.

Підготовка до виїзду

Щоразу, перед тим як починати рух, вам необхідно перевірити автомобіль - це основа початку водіння. Перевірка складається з наступних дій:

Візуальний огляд

Перед виїздом з гаража або стоянки вам необхідно ретельно перевірити автомобіль. Спочатку переконайтеся, що під авто немає ніяких патьоків. Якщо такі були помічені, постарайтеся визначити, звідки витекла дана рідина, і усуньте несправність. Потім зверніть увагу на шини, вони не повинні бути спущеними: або підкачайте їх, або ж у випадку проколу - замініть колесо. Перевірте також працездатність зовнішніх освітлювальних приладів: задніх і передніх фар, а так само поворотників.

Регулювання

Сівши в машину, особливо якщо даний транспортний засіб ви водите разом з кимось, то відрегулюйте сидіння водія: відстань від рульового колеса, кут нахилу спинки, а також, якщо це дозволяє пристрій автомобіля, відрегулюйте: висоту сидіння і висоту рульової колонки. Потім відрегулюйте центральне і бічні дзеркала заднього виду.

Правила безпеки

Перед початком руху автомобіля обов'язково пристебніть ремінь безпеки, а також перевірте, щоб це зробили і інші ваші пасажири. Перевірте працездатність гальмової системи. Перед тим як рушити з місця переконайтеся в тому, що початок вашого руху не створить перешкоду іншим учасникам дорожнього руху. Тобто вам необхідно пропустити весь транспорт, що рухається в попутному напрямку.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить