Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як визначити що нерівна система не в порядку

Як визначити що нерівна система не в порядку
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як визначити що нерівна система не в порядку

Якщо у вас є проблеми з нервовою системою, то про це може свідчити ряд ознак.

Почуття тривоги і занепокоєння

Якщо ви постійно про щось турбуєтеся, вас не залишає почуття тривоги, і на це немає причин, то можливо, що ваша нервова система не в порядку. Це може виражатися в тому, що вас постійно не покидає відчуття тривоги: закрили ви двері, чи не забули телефон, здригаєтеся при гучних звуках і т.п.

Байдужість

Коли вам абсолютно все байдуже, вас нічого не цікавить і нічого не хочеться - це ще одна ознака проблем з нервовою системою. Прикладом цьому є байдужість до всього, що раніше вас цікавило. Ви нічого не хочете і вас нічого не радує, що раніше піднімало настрій. На будь-які питання ви відповідаєте відмовками і хочете захистити себе від будь-якої інформації.

Невпевненість

Ще одним фактором, який може свідчити про порушення нервової системи, є невпевненість. Ви постійно не впевнені в собі і не вірите в свої сили, якщо перед вами стоїть небудь вибір, то ви не знаєте що вибрати і дуже довго сумніваєтеся.

Дратівливість

Ви відчуваєте почуття дратівливості до всього, що вас оточує? - Явна ознака проблем з нервами. Вас дратує поведінка або дії інших людей, і ви вважаєте, що вони постійно роблять все неправильно, вас дратують різні звуки, вивіски, реклама одним словом абсолютно всі.

Запальність

Помітили що стали сильно запальні? На будь-яке невинне слово або жарт, сказані на вашу адресу, ви проявляєте негативну реакцію і починаєте сваритися, або ж вас хтось ненароком зачепив і ви затіваєте скандал.

Поганий сон

Поганий і неспокійний сон можуть вказувати на порушення нервової системи. Ви довго ворочаєтеся і не можете заснути, часто прокидаєтеся вночі, і вам сняться кошмари.

Злість

Якщо ви постійно відчуваєте почуття злості, то це пряма ознака проблем з нервовою системою. Прояв злості може виражатися в будь-якій ситуації, наприклад, коли у вас щось не виходить, коли вам починають суперечити і т.п.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить