Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як кинути хлопця, не образивши

Як кинути хлопця, не образивши
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як кинути хлопця, не образивши

Практично у кожної дівчини був такий випадок, коли їй хотілося кинути хлопця, але при цьому, не образивши його. Зробити це на практиці виявлялося куди складніше, ніж на словах. Складність в розставанні виникає з багатьох причинами:

- Небажання зробити хлопцеві боляче (своєю відмовою).

- Боязнь хлопця і його дій. Деякі чоловіки мають дуже кепський і запальний характер, такі можуть ще почати переслідувати, а іноді і зовсім побити дівчат.

- Іноді хлопець про дівчину знає більше, ніж йому слід було б, і після розставання може розповісти всім її секрет.

- Бажання залишитися друзями. Часом хлопці виявляються відмінними друзями (вірними, сміливими, розуміючими), але абсолютно огидними коханцями - в таких випадках краще розлучитися хорошими друзями.


В цілому Ви зрозуміли, що кинути хлопця не образивши його - це у Ваших же інтересах. Тепер давайте розберемося в способах розставання.

Підстройте розставання!

Найпростіший спосіб не образити хлопця - змусити думати, що він Вас кинув, а не Ви його. Для цього познайомте його зі своєю красивою подружкою, і попросіть її підіграти - нібито вона закохана в нього і хоче почати зустрічатися з ним. Зі свого ж боку, ведіть себе максимально огидно. Робіть все, що він не любить, щоб у нього виникло бажання розірвати старі ставлення, завівши нові. Однак тут Вам буде потрібно надійна подруга, яка Вас не здасть.

Киньте хлопця по смс.

Відмінний варіант для тих, хто не вміє правильно висловлювати свої думки на словах. Складіть смс-ку так, щоб він засвоїв наступну суть: він найкращий хлопець на Землі, однак Ви перестали відчувати до нього почуття і тим самим не хочете водити його за ніс. Хай краще розставання пройдуть зараз, а не через 5 років, адже пережити розлучення куди складніше. І побажайте йому великої любові.

Киньте його через зраду.

Якщо Ви занадто горді, щоб принижуватися перед парубком, підставте його - попросіть свою дуже красиву подругу, відкрито пофліртувати з ним, а можливо навіть умовити піти в кіно або ресторан. Ви ж у свою чергу - застукали його на гарячому і влаштуйте скандал, який призведе до розставання. Якщо на кого і образиться хлопець, то тільки на себе або на Вашу подругу.

Перестаньте з ним бачитися.

Прекрасним приводом для розставання служать короткі й рідкі зустрічі. Уедьте у справах з міста, проводите багато часу на заняттях, гуртках і курсах, демонструйте свою виняткову зайнятість. Щоб хлопець звик проводити час без Вас. З часом він зрозуміє, що йому добре і без Вашої присутності, а Вам без нього.

Влаштовуйте скандал на порожньому місці.

Прекрасним приводом для розставання служать скандали - почніть частіше влаштовувати йому істерики, кричіть на нього, обурюйтеся його діям. Повірте у чоловіків маленьке терпіння, і рано чи пізно, але він Вас сам кине і ні крапельки не образиться на Вас.

Зізнайтеся, що у Вас інша орієнтація.

Це сучасний привід кинути хлопця не образивши його. Повірте, сьогодні є дуже багато дівчат, які мріють пов'язати своє життя саме з жіночою статтю! Необов'язково Вам буде потрібно доводити це, Ви ж не змінювали і не зраджуєте йому з дівчатами. Досить сказати, що Ви усвідомили той факт, що чоловіки абсолютно не приваблюють Вас ні в моральному, ні в сексуально плані. До речі, цей спосіб є ідеальним для тих, хто хоче розірвати курортний роман.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить